НБА. “Нью-Йорк” Михайлюка переміг “Бостон”, “Бруклін” програв “Детройту”

В ніч на 27 січня в регулярному сезоні НБА відбулось 6 поєдинків.

“Нью-Йорк” Святослава Михайлюка обіграв “Бостон” в овертаймі – 120:117. Джейсон Тейтум намагався врятувати свою команду від поразки, але цього не вдалось зробити. Форвард “Селтікс” зрівняв рахунок наприкінці останньої чверті та загалом набрав 35 очок, 14 підбирань та 4 передачі. А Михайлюк вкотре не з’явився на паркеті.

“Бруклін” поступився “Детройту” попри старання Ірвінга – 122:130. Кайрі був найрезультативнішим на майданчику з 40 очками, 5 підбираннями та 6 передачами. А “Пістонс” завдяки цій перемозі перервали свою серію з 4 поразок поспіль.

“Даллас” на виїзді переміг “Фінікс” – 99:95. Наприкінці зустрічі “Санз” ледь не відіграли відставання у 9 очок, але все ж “Маверікс” втримали перемогу. Найрезультативнішим став захисник “Далласа” Спенсер Дінвідді – 36 очок.