Фінал НБА: Бостон переміг Даллас
2024 Jun 07, 10:45 ДП

В ніч на 7 червня відбувся перший матч фінальної серії Бостон – Даллас. Про фінал НБА читайте на Setanta Sports.

Бостон – Даллас – 107:89

Бостон просто не залишив шансів Далласу у першому поєдинку. Господарі зробили потужний ривок наприкінці першої чверті, здобувши перевагу в 17 очок. А у другій чверті взагалі мали +29. Селтікс спокійно довели гру до перемоги та повели у фінальній серії 1:0.

У Бостона на паркет повернувся Крістапс Порзінгіс після травми та одразу набрав 20 очок та 6 підбирань. А найрезультативнішим у господарів став Джелейн Браун з 22 очками, 6 підбираннями та 2 асистами.

Знайшовся навіть ігровий час для Святослава Михайлюка. Українець провів на паркеті 2 хвилини 40 секунд та заробив 2 очки. Михайлюк став першим за 20 років українцем, який зіграв у фіналі НБА.

Даллас же тягнув Лука Дончич, який набрав 30 очок та виконав 10 підбирань та 1 передачу, але це ніяким чином не допомогло його команді зачепитись за результат.

Фінал НБА

Бостон – Даллас – 107:89 (37:20, 26:22, 23:24, 21:23)

Де дивитись фінал НБА?

Другий матч фінальної серії НБА Бостон – Даллас відбудеться в ніч на 10 червня. Дивіться фінал НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.