Дайджест НБА. Михайлюк допоміг “Шарлотт” перемогти, “Сакраменто” обіграв “Фінікс”

25 березня пройшли чергові 10 матчів регулярного чемпіонату НБА. Команди українців (“Шарлотт” і “Сакраменто”) перемогли, “Голден Стейт” зробив камбек проти “Філадельфії”.

“Даллас” – “Шарлотт” – 109:117

Святослав Михайлюк провів другий поспіль матч на топ-рівні. Якщо вчора його 15 очок не дуже допомогли “Шарлотт” у Новому Орлеані, то сьогодні 13 балів українця принесли перемогу над “Далласом”. Крім того, Михайлюк вийшов у старті і провів найбільше часу на майданчику у своїй команді – 36 хвилин 35 секунд.

А найкращим гравцем матчу став Лука Дончич, який трохи не дотягнув до тріпл-даблу – 34 очки + 10 підбирань + 8 передач. Та цього виявилось недостатньо щоб втримати “Даллас” хоча б у зоні плей-ін.

“Сакраменто” – “Фінікс” – 135:127

Інший українець Олексій Лень на майданчик не виходив, а його “Сакраменто” переміг “Фінікс”. Після двох невдач “Кінгз” були близькі до третьої поразки поспіль, але змогли перетворити відставання -14 у перевагу +12 наприкінці третьої чверті. За кілька хвилин до кінця матчу “Фінікс” скоротив своє відставання до 4 очок, проте на вирішальний ривок сил вже не вистачило.

“Голден Стейт” – “Філадельфія” – 120:112

У головному матчі дня “Голден Стейт” перестріляв “Філадельфію”, попри видатний матч Ембііда. Лідер “Сіксерс” набрав 46 очок і мав би принести своїй команді перемогу, але “воїнам” вона була більш потрібна.

“Філадельфія” почала останню чверть із +11, аж тут Каррі і компанія зібралися та здійснили яскравий камбек. До речі, Стеф і Джордан Пул за гру на двох набрали 62 очки.

“Лейкерс” – “Оклахома” – 116:111

В матчі прямих конкурентів “Лейкерс” виявились сильнішими за “Оклахому”. Перед стартом поєдинку у команд були однакові показники в таблиці (36-37), а після гри “озерні” вже приглядаються до зони плей-оф, а “Тандер” лише дивом утримуються в зоні плей-ін.

За відсутності ЛеБрона “Лейкерс” продовжує тягнути Ентоні Девіс (37 очок + 15 підбирань) – в другому матчі поспіль саме він набирає найбільше очок. Тепер у “озерних” три перемоги поспіль, але навіть вони не гарантують участі у плей-ін. У команди попереду ще 8 матчів, які можуть як підняти її в зону плей-оф, так і взагалі відправити у відпустку на кілька тижнів раніше.

Також відзначимо “Мемфіс”, який розгромом “Г’юстона” гарантував собі місце в плей-оф. Це вже п’ята команда, яка забезпечила собі насичений квітень.