Дайджест НБА. “Сакраменто” Леня програв “Далласу”, “Лейкерс” поступилися в дербі

В ніч на 6 квітня в НБА відбулись ще 8 поєдинків. “Сакраменто” Олексія Леня поступився “Далласу”, а “Кліпперс” водинадцяте поспіль перемогли сусідів з “Лейкерс”.

“Даллас” – “Сакраменто” – 123:119

“Сакраменто” Олексія Леня програв матч, у якому мав перемагати. На початку третьої чверті “Кінгз” мали +13 проти “Далласа”, але дали супернику відігратися за лічені хвилини. А в останній чверті “Маверікс” вже самі пішли у відрив і втримали кілька очок переваги над суперником.

Головними героями матчу стали Ірвінг і Дончич, які на двох набрали 60 очок. У “Сакраменто” можна відзначити 28 очок Фокса і тріпл-дабл Сабоніса (19 очок + 11 підбирань + 11 передач).

Олексій Лень провів на майданчику 12 хвилин 53 секунди, набрав 2 очки і зробив 9 підбирань.

“Кліпперс” – “Лейкерс” – 125:118

Один із головних матчів ігрового дня пройшов у Лос-Анджелесі, де зійшлися дві місцеві команди. Але інтриги цієї ночі на паркеті не було, адже “Кліпперс” дуже впевнено перемогли “Лейкерс”.

Це вже одинадцята поспіль перемога “Кліпперс” у матчах із сусідами. А з останніх 36 матчів вони виграли аж 30. Остання перемога “Лейкерс” у дербі датується 30 липня 2020 року.

Кавай, Вестбрук і компанія стартували одразу з 8:0, а в середині матчу їхня перевага сягнула неймовірних +24. “Лейкерс” зробили спробу врятуватись, але вдалось це рівно настільки, наскільки дозволив суперник (118:125).

До речі, “озерні” вперше програли, маючи у складі Леброна Джеймса, Ентоні Девіса і Діанджело Рассела. У попередніх 5 матчах це тріо забезпечувало виключно перемоги.

Результати НБА

06.04.2023

• “Даллас” – “Сакраменто” – 123:119 (28:27, 32:44, 32:21, 31:27)
  • “Кліпперс” – “Лейкерс” – 125:118 (37:31, 34:21, 22:30, 32:36)
  • “Детройт” – “Бруклін” – 108:123 (34:47, 23:27, 33:22, 18:27)
  • “Індіана” – “Нью-Йорк” – 129:138 (29:38, 38:32, 31:35, 31:33)
  • “Бостон” – “Торонто” – 97:93 (31:28, 25:16, 23:28, 18:21)
  • “Атланта” – “Вашингтон” – 134:116 (33:32, 34:28, 39:30, 28:26)
  • “Мілвокі” – “Чикаго” – 105:92 (28:21, 21:30, 30:25, 26:16)
  • “Новий Орлеан” – “Мемфіс” – 138:131 OT (32:34, 20:35, 33:21, 39:34, 14:7)

Вирішальні матчі регулярного сезону НБА дивіться в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб дивитись баскетбол світового рівня.