Дайджест НБА. Леброн приніс перемогу “Лейкерс”, у Михайлюка 17 очок

Лейкерс перемогли Юту

В ніч на 5 квітня в регулярному сезоні НБА відбулось 13 поєдинків. В центральних матчах ігрового дня “Лейкерс” перемогли “Юту”, а “Бостон” програв “Філадельфії”.

“Шарлотт” – “Торонто”

“Шарлотт” на домашньому майданчику практично без шансів знову поступився “Торонто” – 100:120. Найрезультативнішим у матчі став форвард “Рапторс” Паскаль Сіакам. На його рахунку 22 очки, 14 підбирань та 4 передачі.

Українець Святослав Михайлюк знову вийшов у стартовій п’ятірці “Горнетс” та провів на паркеті 33 з половиною хвилини. За цей час форвард набрав 17 очок, виконав 5 підбирань та віддав 8 передач.

“Філадельфія” – “Бостон”

“Філадельфія” мінімально обіграла “Бостон” на власному майданчику – 103:101. Більше половини очок для своєї команди заробив Джоель Ембіід. На рахунку камерунця 52 очки, 13 підбирань та 6 передач. Це його третій найкращий результат в сезоні.

Обидві команди перебувають серед лідерів Східної конференції та вже забезпечили собі участь у плей-оф. “Бостон” посідає друге місце з показником 54-25, “Філадельфія” йде третьою – 52 перемоги, 27 поразок.

“Юта” – “Лейкерс”

“Лейкерс” лише в овертаймі зміг здобути перемогу над “Ютою” – 135:133. Команда з Лос-Анджелеса мала перевагу у 10 очок незадовго до завершення останньої чверті, але змогла розгубити відрив.

Перемогу “Лейкерс” в овертаймі приніс Леброн Джеймс. Форвард за рахунку 133:133 закинув двохочковий за 27 секунд до сирени. Загалом на рахунку Леброна 37 очок, 5 пібдирань та 6 передач.

Це вже четверта поспіль перемога “Лейкерс”. Завдяки цій серії команда змогла вийти на 6 місце та претендує на пряме потрапляння в плей-оф. У “Лейкерс” 41 перемога та 38 поразок. “Юта” йде 12-ю з показником 36-43.