Дайджест НБА. ”Сакраменто” Леня переміг  “Портленд”, “Шарлотт” поступився “Чикаго”

В ніч на 1 квітня в НБА пройшли одразу 13 матчів. “Сакраменто” Олексія Леня обіграв “Портленд”, “Шарлотт” Святослава Михайлюка поступився “Чикаго”, а “Лейкерс” перемогли “Міннесоту”.

“Портленд” – “Сакраменто”

Третя команда Заходу і вже учасник плей-оф “Сакраменто” впевнено переміг “Портленд” (138:114). “Кінгз” виграли кожну чверть і назбирали 24 очки переваги. Не можна навіть обрати головного героя матчу, адже одразу 4 гравці “королів” набрали по 20 очок – Фокс (11 передач) і Сабоніс (12 підбирань) оформили по дабл-даблу, а Мюррей і Монк зробили помітний вклад лише очками.

Свій ігровий час отримав і українець Олексій Лень. В його активі 12 хвилин 45 секунд на майданчику, 4 очки і 2 підбирання.

“Шарлотт” – “Чикаго”

У іншого українця справи йдуть ще краще. Святослав Михайлюк провів черговий видатний матч за “Шарлотт” і навіть став найкращим у своїй команді, але його 16 очок не допомогли уникнути поразки від “Чикаго” (91:121).

Зак Лавін і Демар Дерозан накидали по 23 очки, принесли “Буллз” таку жадану перемогу і фактично забезпечили їй участь у плей-ін. У “Шарлотт” шансів на постсезон вже не залишилось.

“Міннесота” – “Лейкерс”

Серед інших результатів варто відзначити перемогу “Лейкерс” над прямим конккурентом – “Міннесотою” (123:111). ЛеБрону і компанії довелося відіграватися з -13 на початку третьої чверті, а фінальна сирена зафіксувавала вже їхню перевагу +12. Головним героєм камбеку вкотре став Ентоні Девіс – 38 очок і 17 підбирань.

Вперше в цьому сезоні у “Лейкерс” перемог більше ніж поразок. “Озерні” вже сьомі і всього в двох перемогах від підйому в зону плей-оф.

Результати НБА

01.04.2023

• “Портленд” – “Сакраменто” – 114:138 (27:36, 32:35, 30:33, 25:34)
  • “Шарлотт” – “Чикаго” – 91:121 (23:31, 23:31, 31:28, 14:31)
  • “Міннесота” – “Лейкерс” – 111:123 (29:27, 36:28, 18:35, 28:33)
  • “Вашингтон” – “Орландо” – 109:116 (32:24, 31:36, 33:25, 13:31)
  • “Індіана” – “Оклахома” – 121:117 (36:32, 29:29, 25:33, 31:23)
  • “Філадельфія” – “Торонто” – 117:110 (31:30, 46:27, 22:29, 18:24)
  • “Бостон” – “Юта” – 122:114 (27:29, 30:22, 36:27, 29:36)
  • “Бруклін” – “Атланта” – 124:107 (25:33, 34:22, 42:24, 23:28)
  • “Клівленд” – “Нью-Йорк” – 116:130 (47:42, 25:37, 30:26, 14:25)
  • “Мемфіс” – “Кліпперс” – 108:94 (21:34, 34:17, 31:21, 22:22)
  • “Г’юстон” – “Детройт” – 121:115 (31:28, 27:33, 33:31, 30:23)
  • “Голден Стейт” – “Сан-Антоніо” – 130:115 (23:26, 31:25, 33:37, 43:27)
  • “Фінікс” – “Денвер” – 100:93 (32:20, 28:20, 24:34, 16:19)

Матчі регулярного сезону НБА дивіться в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Також вирішальні матчі сезону доступні на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+.