Дайджест НБА. “Кліпперс” перемогли “Портленд”, “Денвер” знову програв

В ніч на 9 квітня в НБА пройшли лише три матчі. Напередодні фінішу сезону “Кліпперс” здобули важливу перемогу над “Портлендом”, а “Денвер” поступився “Юті”.

“Кліпперс” – “Портленд” – 136:125

У передостанній ігровий день регулярного чемпіонату єдиний матч із турнірною інтригою пройшов у Лос-Анджелесі. Місцеві “Кліпперс” перемогли “Портленд” і зробили величезний крок на зустріч плей-оф.

Леонард і компанія не дуже вдало провели початок поєдинку. Наприкінці другої чверті “Кліпперс” мали дефіцит у 10 очок, але в переві їм, ймовірно, показали турнірну таблицю Західної конференції і -10 швидко перетворилися на +10.

Далі господарі контролювали перевагу і тримали суперника на відстані, а немотивований “Портленд” не мав жодної необхідності робити надзусилля. В підсумку лідери гостей хоч і набрали більше очок за своїх опонентів (30 очок у Нокса і 26 у Шарпа проти 27 і 20 у Леонарда і Хардена відповідно), але лава запасних “Лос-Анджелеса” зробила різницю.

Таким чином, “Кліпперс” залишаються на 6 місці і мають чудові шанси на плей-оф. Попереду гра із немотивованим “Фініксом” і перемога гарантує місце попереду “Лейкерс” і “Нового Орлеану”.

В іншому матчі лідер Заходу “Денвер” програв третій матч поспіль. Цього разу команда розтринькала перевагу в 9 очок на останніх хвилинах і подарувала перемогу “Юті” (118:114).

“Міннесота” познущалась над “Сан-Антоніо” (151:131), але жодної помітної користі від цього не отримала. “Тімбервулвз” вже забронювали собі місце в плей-ін, а шанси на плей-оф втратили ще раніше.

Результати НБА

09.04.2023

• “Кліпперс” – “Портленд” – 136:125 (26:33, 38:37, 45:26, 27:29)
  • “Сан-Антоніо” – “Міннесота” – 131:151 (35:35, 33:45, 23:39, 40:32)
  • “Юта” – “Денвер” – 118:114 (32:19, 26:36, 31:40, 29:19)

Сьогодні вночі всі команди НБА проведуть свої останні матчі регулярного сезону. Дивіться НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб слідкувати за баскетболом світового рівня.