Дайджест НБА. “Лейкерс” переміг “Фінікс”, Михайлюк набрав 25 очок

Лейкерс переміг Фінікс

В ніч на 8 квітня відбулось 11 матчів регулярного сезону НБА. У центральних матчах “Лейкерс” переміг “Фінікс”, “Даллас” програв “Чикаго”.

“Шарлотт” – “Г’юстон”

“Шарлотт” вдома програв “Г’юстон” з рахунком 109:112. “Горнетс” відставали на 14 очок перед останньою чвертю, намагались відігратись, але все ж забракло трьох очок.

Найрезультативнішими у матчі стали гравці “Рокетс” Кевін Портер та Джален Грін, які заробили по 26 очок. У “Шарлотт” найрезультативнішим став українець Святослав Михайлюк з 25 очками, 5 підбираннями та 5 передачами.

“Даллас” – “Чикаго”

“Даллас” програв вдома “Чикаго”, хоча на початку останньої чверті мав перевагу в 11 очок. Найрезультативнішим у матчі став захисник “Булз” Кобі Вайт. На його рахунку 24 очки, 7 підборів та 11 передач.

Після цієї поразки “Даллас” втратив теоретичні шанси потрапити в плей-ін. “Чикаго” за матч до завершення регулярного чемпіонату посідає 10 місце та забезпечив собі місце в плей-ін.

“Лейкерс” – “Фінікс”

Команда з Лос-Анджелеса впевнено перемогла вдома “Фінікс” – 121:107. Захисник “Лейкерс” Д’Анджело Расселл став найрезультативнішим у матчі з 24 очками, 3 передачами та 3 підбираннями.

“Лейкерс” перервав переможну серію “Санз”, яка налічувала 7 поєдинків. “Фінікс” перебуває на 4 місці у Західній конференції, а “Лейкерс” посідає 8 позицію.

Результати НБА

08.04.2023

• «Вашингтон» – «Маямі» – 114:108 (26:23, 27:28, 36:20, 25:37)
  • «Індіана» – «Детройт» – 115:122 (27:35, 30:38, 30:23, 28:26)
  • «Шарлотт» – «Г’юстон» – 109:112 (26:25, 23:30, 24:30, 36:27)
  • «Мілвокі» – «Мемфіс» – 114:137 (31:36, 41:35, 15:37, 27:29)
  • «Новий Орлеан» – «Нью-Йорк» – 113:105 (27:30, 33:30, 23:23, 30:22)
  • «Даллас» – «Чикаго» – 112:115 (29:26, 38:28, 24:31, 21:30)
  • «Сакраменто» – «Голден Стейт» – 97:119 (16:32, 32:21, 25:33, 24:33)
  • «Лейкерс» – «Фінікс» – 121:107 (30:34, 31:28, 35:27, 25:18)

Дивіться останні матчі регулярного сезону НБА в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалах Setanta Sports і Setanta Sports+. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб слідкувати за баскетболом світового рівня.