АПЛ. “Ліверпуль” та “Челсі” зіграли внічию, “Брайтон” переміг “Борнмут”

Челсі та Ліверпуль зіграли внічию

4 квітня відбулись перенесені матчі АПЛ. “Челсі” зіграв з “Ліверпулем”, а “Борнмут” – з “Брайтоном”.

“Челсі” – “Ліверпуль”

Клопп у матчі з “Челсі” вдався до серйозної ротації. На полі не з’явились лідери захисту: ван Дейк, Робертсон та Арнольд, також на лавці залишився Салах. Тому не дивно, що саме “сині” володіли ініціативою впродовж майже всього матчу.

Вже на початку матчу господарі мали кілька моментів, аби вийти вперед, але Алісон надійно діяв у воротах. На 28 хвилині Джеймс забив після подачі з кутового, але гол відмінили через офсайд у одного з гравців “Челсі”.

У другому таймі підопічні Сальтоа забили ще раз. Гаверц вийшов віч-на-віч з Алісоном, з другої спроби переграв голкіпера, але м’яч влетів у ворота від руки німця. У підсумку матч завершився з рахунком 0:0.

Щодо Михайла Мудрика, то він залишився на лавці запасних, проте з’явився на полі на 78 хвилині. За цей час українець зустрівся з м’ячем 11 разів, віддав 3 точні паси, один з яких гострий, виконав 2 неточних навіси, один вдалий дриблінг, виграв одне з двох єдиноборств та 5 разів втратив м’яч.

“Борнмут” – “Брайтон”

Підопічні Де Дзербі використали ледь не перший свій момент. На 28 хвилині Мітома прострілив у штрафний майданчик, а Фергюсон ефектно переправив м’яч у кут воріт п’ятою. Проте впродовж першого тайму небезпечнішими були “вишні”, зокрема Траоре не реалізував вихід віч-на-віч.

У другому таймі обидві команди створювали моменти, але вдруге забив саме “Брайтон”. Вже у компенсований час Енкісо отримав м’яч у штрафному майданчику і через помилку захисників подвоїв рахунок.

Для українських вболівальників цей матч став визначальним через дебют Іллі Забарного в АПЛ. Після переходу у “Борнмут” українець заліковував травму. Захисник вийшов на поле на 85 хвилині. За цей час Забарний лише один раз доторкнувся до м’яча, коли віддав точну пердачу.

Ілля був у центрі подій, коли “вишні” пропускали другий гол. Після позиційної помилки Стівенса українець викинувся на суперника, але не зміг завадити удару.