Ліга Європи. “Шахтар” зіграв внічию з “Феєнордом” та інші результати

Донецький “Шахтар” в номінально домашньому матчі 1/8 Ліги Європи зіграв внічию з “Феєнордом” – 1:1.

“Гірники” зіткнулись з великими кадровими проблемами у лінію захисту, адже одразу троє основних гравців пропускали матч через перебір жовтих карток. Практично весь поєдинок “Шахтар” провів в обороні, але у першому тайм не давав супернику створювати небезпечні моменти.

У другій половині гри гольових атак у “Феєнорда” стало більше, але першими забили саме підопічні Йовичевича. Ледь не у першому виході до воріт суперника “гірники” заробили кутовий, після подачі якого Ракицький забив спиною (?). Гол нідерландців назрівав і на 88 хвилині Бульяуде забив головою.