Jannik Sinner at Wimbledon quaterfinal
2024 Jul 08, 00:07 ДП
3 хвилин читання

7 липня у чоловічій сітці Вімблдонського турніру визначились перші чвертьфіналісти. Результати Вімблдона в огляді Setanta Sports.

Яннік Сіннер – Бен Шелтон

Лідер світового рейтингу Яннік Сіннер продовжує розбирати суперників на запчастини. Після впевненої перемоги над Кецмановичем італієць спокійно здолав Бена Шелтона.

У першій партії суперники певний час перевіряли оборону одне одного (2:2), після чого Сіннер взяв 4 гейми поспіль і закрив сет (6:2). У другій партії Яннік довів цю серію до 6 геймів (2:0) і цього виявилось достатньо для перемоги. На своїх подачах італієць довів рахунок до комфортних 6:4.

У третьому сеті Шелтон замахнувся на камбек, взявши стартові 3 гейми. Але за рахунку 2:4 Сіннер відіграв брейк, поступово довів справу до тай-брейка і, відігравши попутно 4 сет-пойнти, оформив загальну перемогу (11:9).

Карлос Алькарас – Юго Юмбер

Виграв свій матч і Карлос Алькарас. Іспанець переміг француза Юго Юмбера, ніби розігріваючи публіку перед відповідним півфіналом Євро-2024. Третій номер посіву впевнено виграв першу партію (6:3), двічі взявши подачу суперника. В другому сеті йому вистачило і одного брейка в останньому геймі (6:4).

На третій сет Алькарас фактично не вийшов. Юмбер його взяв дуже легко і швидко, вигравши 6 геймів поспіль (6:1). А четвертий розпочався з розміну брейками, який зупинився за рахунку 3:3. Далі справа йшла до тай-брейку, але Карлос знову взяв один з останніх геймів і закрив цей матч (7:5).

ATP Вімблдон. 1/8 фіналу

07.07.2024

• Яннік Сіннер (Італія, 1) – Бен Шелтон (США, 14) – 6:2, 6:4, 7:6 (11:9)
  • Карлос Алькарас (Іспанія, 3) – Юго Юмбер (Франція, 16) – 6:3, 6:4, 1:6, 7:5
  • Григор Дімітров (Болгарія, 10) – Данііл Мєдвєдєв (5) – 3:5* (відмова Дімітрова)
  • Тім Пол (США, 12) – Роберто Баутіста-Агут (Іспанія) – 6:2, 7:6 (7:3), 6:2

Де дивитись Вімблдон 2024?

Setanta Sports – офіційний транслятор Вімблдону 2024 в Україні. Тому ключові поєдинки основної 1/8 фіналу чоловічої сітки Вімблдону в прямому етері дивіться ексклюзивно на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналах Setanta Sports і Setanta Sports+. Початок наступної трансляції – завтра о 14:30 за Києвом.