Жасмін Паоліні виграла WTA Дубай

У фіналі турніру WTA Дубаї італійка Жасмін Паоліні у трьох сетах здолала Анну Калінскую з терористичної держави.

Анна Калінская – Жасмін Паоліні

Жасмін Паоліні продемонструвала стійкість, здобувши важку перемогу, щоб здобути свій другий титул в одиночному розряді на турнірі WTA 1000 в Дубай. Італійка, яка посідає 26 місце в світовому рейтингу, обіграла Анну Калінськую в трисетовому фіналі, здобувши перемогу з рахунком 4:6, 7:5, 7:5 у матчі, який тривав 2 години 13 хвилин.

Перший сет був досить рівним, але італійка програла передостанній гейм на своїй подачі. А ось в наступних партіях Жасмін, попри невдалі початки, зрівнювала рахунок протягом сетів та виривала перемогу у вирішальних геймах.

У післяматчевому інтерв’ю Паоліні висловила своє захоплення поверненням, заявивши: “Я дуже щаслива, як мені вдалося повернутися. Це неймовірно. Я не знаю. Я просто дуже щаслива”. Ця перемога принесла перший для Паоліні титул WTA 1000. До цього на її рахунку був лише тріумф на WTA 250 Порторож у 2021 році.

Ця перемога має додаткове значення для Паоліні, оскільки вона не лише помстилася за попередню поразку від Калінскої на Australian Open, але й доєдналась до елітної групи італійок, які здобули титул WTA 1000.

Крім того, перемога в Дубай підніме Паоліні в рейтингу, оскільки вона, за прогнозами, досягне найвищого за кар’єру рейтингу топ-15 після своєї виняткової гри.

WTA Дубай. Фінал

24.02.2024

Анна Калінская – Жасмін Паоліні (Італія) – 6:4, 5:7, 5:7

Де дивитись турніри WTA

Вже завтра стартує інший турнір серії WTA в Сан-Дієго, матчі якого ви зможете побачити в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. На турнірі зіграють Джессіка Пегула, Беатріс Аддад Майя, а також три українки: Марта Костюк, Даяна Ястремська та Леся Цуренко.

Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.