Ястремська вилетіла з WTA Палермо
2023 Jul 21, 00:34 ДП
1 хвилин читання

Українська тенісистка Даяна Ястремська у другому колі турніру WTA 250 у Палермо поступилась італійці Жасмін Паоліні.

Даяна Ястремська – Жасмін Паоліні

Для Ястремської поєдинок проти п’ятої сіяної на турнірі розпочався добре. Українка за рахунку 1:1 виграла 4 гейми поспіль. Вже у наступному геймі Паоліні змогла відіграти сет-пойнт, але це їй не допомогло – Ястремська взяла гейм на подачі суперниці та перемогла у сеті.

Початок другого сету також вселяв надії українським вболівальникам – Ястремська з труднощами, але все ж взяла гейм на подачу суперниці та повела 3:0. Щоправда, італійка швидко зрівняла рахунок, а наприкінці сету виконала брейк-пойнт та зрівняла рахунок у партії.

На вирішальний сет українки все ж не вистачило, хоча вона і проявила характер. Італійка мала брейк-пойнт та кожній подачі Ястремської, але реалізувала лише два з них. При цьому Паоліні взяла усі гейми на своїй подачі та пройшла у чвертьфінал.

WTA 250 Палермо. Друге коло

Даяна Ястремська (Україна) – Жасмін Паоліні (Італія, №5) – 6:2, 4:6, 2:6

Нагадаємо, що у першому колі Ястремська пройшла сербську тенісистку Марію Ристич у двох сетах. А розпочинаючи з чвертьфінальної стадії турнір в Палермо у прямому етері  транслюватиме канал Setanta Sports. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports, аби дивитись тенісні матчі найкращих тенісисток світу.

А у паралельному турнірі WTA в Будапешті інша українська тенісистка Катерина Байндль (Козлова) у другому колі впевнено перемогла Амаріссу К’яру Тот та вийшла у чвертьфінал турніру. Її матч проти Фанні Столар ви також можете переглянути на Setanta Sports, він відбудеться 21 липня не раніше 11:00.