Світоліна поступилась в 1/8 WTA Рим
2024 May 14, 13:05 ПП

13 травня відбувся матч 1/8 фіналу турніру WTA Рим, у якому Еліна Світоліна поступилась Аріні Сабалєнка.

Еліна Світоліна – Аріна Сабалєнка

Еліна агресивно розпочала поєдинок проти безпрапорної спортсменки. Українка мала три брейк-пойнти ще на першій подачі суперниці, але реалізувала брейк вже через гейм. В середині першого сету Світоліна програла під нуль свою подачу, але одразу ж зробила брейк. Після цього впевнено довела партію до перемоги.

Але у другому сеті все пішло шкереберть. Подачі Еліни не проходили, а Сабалєнка постійно ловила нашу спортсменку укороченими ударами, які на грунті вкрай небезпечні. При цьому безпрапорна практично не помилялась. Ближче до завершення сету у суперниці Світоліної почались проблеми зі спиною.

Це відобразилось на грі Сабалєнка, яка стала частіше помилятись. Відтак у вирішальній партії Світоліна швидко повела в рахунку 2:0, але після цього програла 4 гейми поспіль. Українка змогла повернутись у гру та зрівняла рахунок. При цьому Еліна мала 2 матч-пойнти за рахунку 6:5, але не реалізувала їх.

Гра перейшла у тай-брек. Там боротьба була вкрай рівною. Спочатку матч-пойнт довелось відігравати українці, після цього вже Світоліна не змогла реалізувати третій шанс виграти матч. У підсумку все ж Сабалєнка дотиснула українку та вийшла у чвертьфінал.

Результати WTA Рим. 1/8 фіналу

13.05.2024

Еліна Світоліна (Україна, 16) – Аріна Сабалєнка (2) – 6:4, 1:6, 6(7):7

Світоліна була останньою представницею України на турнірі в Італії. Нагадаємо, що у третьому колі змагання покинули Даяна Ястремська та Ангеліна Калініна.

Де дивитись WTA Рим?

Матчі ґрунтового турніру серії WTA 1000 в столиці Італії в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Початок трансляції – щодня о 14:00 за Києвом.

Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.