Остапенко перемогла у фіналі WTA Лінц
2024 Feb 05, 13:46 ПП

У фіналі турніру WTA Лінц Єлєна Остапенко без проблем перемогла представницю держави-терориста Єкатєріну Алєксандрову.

Єлєна Остапенко – Єкатєріна Алєксандрова

Єлєна Остапенко, сіяна під першим номером, продемонструвала своє домінування, ставши першою гравчинею, яка цього року виграла два титули WTA Tour в одиночному розряді.

Після легкої перемоги над ще однією росіянкою Анастасією Павлючєнковою у півфіналі, латвійка пробилась до вирішального матчу. У фінальному поєдинку вона перемогла 2-у сіяну Єкатєріну Алєксандрову з рахунком 6:2, 6:3, продемонструвавши чудову гру, і здобула перемогу на турнірі WTA Лінц.

Фіналістці Лінца-2019 Остапенко знадобилося лише 70 хвилин, щоб здолати суперницю, яка вийшла у фінал у 2018 році. Завдяки цій перемозі Остапенко тепер має вісім титулів WTA в одиночному розряді.

Бездоганна гра Остапенко проти Алєксандрової в півфіналі Аделаїди, а тепер і у фіналі Лінца, принесла їй два титули WTA 500 цього сезону. Наразі латвійка має вражаючий показник перемог і поразок цього року 13-2.

Цей рік може стати видатним для Остапенко, оскільки вона виграла понад один титул вперше після свого проривного сезону 2017 року, коли вона виграла свої перші два титули в кар’єрі на Ролан Гаррос і в Сеулі.

WTA Лінц. Фінал

Єлєна Остапенко (Латвія, 1) – Єкатєріна Алєксандрова (2) – 6:2, 6:3

Де дивитись турніри WTA

Вже сьогодні, 5 лютого, стартує турнір WTA в Абу-Дабі. Там україну представлять одразу дві тенісистки: Леся Цуренко та Ангеліна Калініна. Подивіться вирішальні матчі турніру у прямому етері можна на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Трансляції розпочнуться зі стадії чвертьфіналів. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу.