WTA Індіан-Веллс. Світоліна програла Наварро

Еліна Світоліна покинула WTA Індіан-Веллс

Перша ракетка України Еліна Світоліна не змогла приєднатись до Марти Костюк в 1/8 фіналу турніру WTA Індіан-Веллс.

Еліна Світоліна – Емма Наварро

Поєдинок проти Наварро для Світоліної почався відверто невдало. Він тривав лише 24 хвилини, а українка змогла виграти лише один гейм, і той вже за рахунку 0:3, при цьому не створивши для себе одного брейк-пойнту.

Другий сет також складався не на користь Світоліної. Вона програла перший напружений розіграш на своїй подачі. А всередині сету тенісистки обмінялись реалізованими брейк-пойнтами. Повноцінно зрівняти рахунок українці вдалось вже після середини сету, а ще через гейм Еліна оформила третій брейк та виграла партію.

На старті вирішального сету Світоліна відіграла один брейк-пойнт, але вже на другій своїй подачі цього зробити не вдалось. Проте українка швидко зрівняла рахунок, але не на довго. За рахунку 3:3 Наварро виграла три гейми поспіль та здобула перемогу у матчі. Таким чином американка вибила другу українку поспіль, адже у попередньому колі обіграла Лесю Цуренко.

WTA Індіан-Веллс. Третє коло

12.03.2024

Еліна Світоліна (Україна, №16) – Емма Наварро (США, №23) – 1:6, 6:4, 3:6

Нагадаємо, що на турнірі WTA Індіан-Веллс продовжує свій шлях інша українка – Марта Костюк. Вона у третьому колі на відмові суперниці пройшла чешку Маркету Вондроушову. У 1/8 фіналу Марта зіграє проти представниці держави-терориста Анастасії Павлючєнкової. Цей матч відбудеться в ніч на 13 березня. Початок не раніше 22:00.

Де дивитись WTA Індіан-Веллс?

Матчі престижного турніру в Індіан-Веллсі в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Початок наступної трансляції – сьогодні о 21:00 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.