WTA Finals: Швьонтек вибила Жабер, Гофф вийшла у півфінал

Перемоги Іги Швьонтек, Корі Гофф і Аріни Сабалєнка забезпечили всім трьом вихід зі своїх груп. Результати WTA Finals в огляді Setanta Sports.

Іга Швьонтек – Онс Жабер

Іга Швьонтек, як і рік тому, виграла всі три матчі на груповому етапі і стала першою у своєму квартеті. Останньою жертвою польської тенісистки стала Онс Жабер, яка теж повторила своє минулорічне досягнення – одна перемога і третє місце.

Гра пройшла фактично в одні ворота. Трохи придивившись до суперниці (1:1), Швьонтек видала серію з 5 виграних геймів поспіль і без бою забрала перший сет (6:1). У другій партії Жабер пручалася значно серйозніше, та їй це не дуже допомогло – 6:2 на користь Швьонтек і представниця Тунісу летить додому.

Корі Гофф – Маркета Вондроушова

Коко Гофф довелося віддати всі свої сили заради путівки у півфінал. Американка була за крок від гучного провалу, але змогла перевернути невдалий для себе поєдинок.

Вондроушова взяла перший сет, а в другому здійснила неймовірний камбек (з 2:5) і подавала на перемогу в матчі (6:5), але не впоралася з нервами. Гофф в останній момент відігралася і вирвала партію на тай-брейку. А вирішальний сет американка виграла вже з запасом (6:3) і заслужено вийшла у півфінал.

Також дограли свій матч і Сабалєнка з Рибакіною. Нагадаємо, гра була призупинена через дощ наприкінці другого сету. Після відновлення поєдинку Рибакіна виграла перший же гейм і зрівняла рахунок за партіями. А от третій сет хоч і затягнувся більше ніж на годину, але пройшов під контролем Сабалєнка. Представниця держави-терориста виграла його з рахунком 6:3, посіла 2 місце в групі і тепер у півфіналі зіграє з Ігою Швьонтек.

Результати WTA Finals. Груповий етап

2-3 листопада

Іга Швьонтек (Польща, 2) – Онс Жабер (Туніс, 7) – 6:1, 6:2

Корі Гофф (США, 3) – Маркета Вондроушова (Чехія, 6) – 5:7, 7:6 (7:4), 6:3

Аріна Сабалєнка (1) – Єлєна Рибакіна (Казахстан, 4) – 6:2, 3:6, 6:3*

Де дивитись WTA Finals?

Півфінали підсумкового турніру WTA Finals в Канкуні в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports. Початок трансляції – сьогодні опівночі за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.