Результати WTA Finals
2023 Nov 02, 17:23 ПП

Відбулись другі поєдинки групового етапу турніру WTA Finals. Іга Швьонтек перемогла Корі Гофф, а Маркета Вондроушова поступилась Унс Джабір.

Іга Швьонтек – Корі Гофф

Обидві тенісистки перемогли у своїх перших матчах, тому їх протистояння було дуже принциповим в контексті виходу до півфіналу WTA Finals. Швьонтек розпочала поєдинок дуже потужно, другій ракетці світу вистачило 28 хвилин, щоб розібратись з опоненткою. Полячка виграла усі 6 геймів.

Друга партія вже не була такою легкою для Швьонтек. Гофф зібралась та повела в рахунку 3:1. Іга майже відіграла відставання на наступній подачі суперниці, але зрівняла рахунок вже через гейм. Після рахунку 4:4 суперниці знову обмінялись брейк-пойнтами, а у вирішальному геймі Швьонтек заробила собі 2 матч-пойнти, реалізувавши перший.

Таким чином у полячки вже дві перемоги і вона очолює свою групу, проте це все ще не гарантує їй вихід до півфіналу турніру. У Гофф одна перемога у двох поєдинках, тому її доля буде вирішуватись у протистоянні з Маркетою Вондроушовою.

Унс Джабір – Маркета Вондроушова

Джабір впевнено розпочала поєдинок та повела в рахунку 2:0. В середині сету суперниці обмінялись програними подачами, а за рахунку 5:3 представниця Туніса мала 3 сет-пойнти, проте не змогла їх реалізувати. У підсумку Унс подала на сет у наступному геймі.

Друга партія була дуже схожою на першу. Вондроушова одразу програла гейм на своїй подачі, намагалась зрівняти рахунок всередині сету, але все ж за рахунку 5:3 програла ще одну свою подачу.

У чешки дві поразки у двох поєдинках, але вона все ще має шанси пройти далі. Джабір же в останній грі групового етапу зустрінеться з лідером групи Ігою Швьонтек, аби поборотись за вихід у півфінал.

Результати WTA Finals. Груповий етап

02.11.2023

Іга Швьонтек (Польща, №2) – Корі Гофф (США, №3) – 6:0, 7:5

Унс Джабір (Туніс, №7) – Маркета Вондроушова (Чехія, №6) – 6:4, 6:3

Де дивитись WTA Finals

На турнірі WTA Finals грають 8 найкращих тенісисток планети: Іга Швьонтек, Джесіка Пегула, Корі Гофф, Марія Саккарі та інші. Дивіться матчі цього турніру в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.