Джессіка Пегула в Канкуні, WTA Finals
2023 Nov 01, 20:55 ПП

Джессіка Пегула виграла другий матч на турнірі в мексиканському Канкуні та забезпечила собі місце у півфіналі. Результати WTA Finals в огляді Setanta Sports.

Аріна Сабалєнка – Джессіка Пегула

Після перемоги над Єлєною Рибакіною Джессіка Пегула розібралася і з першою ракеткою світу Аріною Сабалєнка. Американка впоралася за півтори години, і в жоден момент матчу не дозволила суперниці навіть подумати про можливий успіх.

Після невеликої розкачки у першій партії (2:2) Пегула стрімко пішла у відрив, зробивши 2 брейки поспіль (5:2). Сабалєнка змогла один з них відіграти, але цього було недостатньо. Пегула реалізувала перший же сет-пойнт і закрила партію (6:4).

Другий сет американка почала ще потужніше – знову два брейки поспіль і рахунок 4:0. Представниця держави-терориста замахнулася на камбек, от тільки сил у неї вистачило тільки на те, щоб уникнути розгромної поразки (3:6).

Ця перемога стала другою для Пегули і вона вже гарантувала собі вихід з групи. Залишається тільки відіграти товариський матч з Марією Саккарі та дізнатися імʼя суперниці з іншого квартету.

Єлєна Рибакіна – Марія Саккарі

Що стосується Саккарі, то вона якраз вдруге поспіль програла і втратила шанси на вихід з групи. Після нищівної поразки від Сабалєнка (0:6, 1:6) грецька спортсменка ледь не пішла за тим самим сценарієм і проти Рибакіної.

Вона так само віддала перший сет під нуль (0:6), але у другому зібралася, дала бій, дотягнула до тай-брейка і виграла його. В третій партії Марія навіть виконала міні-камбек (відігралася з 2:4), та їй це не допомогло. Цього разу тай-брейк залишився за Рибакіною і тепер тенісистка з Казахстану боротиметься за вихід із групи з тією ж Сабалєнка.

Результати WTA Finals. Груповий етап

01.11.2023

Аріна Сабалєнка (1) – Джессіка Пегула (США, 5) – 4:6, 3:6

Єлєна Рибакіна (Казахстан, 4) – Марія Саккарі (Греція, 8) – 6:0, 6:7 (4:7), 7:6 (7:2)

Де дивитись WTA Finals?

Турнір WTA Finals в Канкуні зібрав 8 найсильніших тенісисток планети, серед яких Іга Швьонтек, Джесіка Пегула, Корі Гофф та інші. Матчі підсумкового турніру в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports та на телеканалі Setanta Sports. Черговий ігровий день стартує сьогодні опівночі за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.