Coco Gauff in Berlin

20 березня відбулися матчі 1/8 фіналу на престижному турнірі WTA Берлін. Читаєте про перемоги лідерок посіву на Setanta Sports.

Коко Гофф – Єкатєріна Алєксандрова

Перший номер посіву Корі Гофф помстилася Єкатєріні Алєксандровій за минулорічну поразку в Берліні на цій самій стадії. Американка менш ніж за півтори години розібралася з суперницею і вийшла у чвертьфінал.

Гофф, яка пропускала перше коло берлінського турніру, спокійно почала матч і зробила перший брейк за рахунку 3:2. Суперниця його одразу відіграла після чого партія поступово затягнулася аж до тай-брейка. Тут вже американка ледь не провалилася (3:6), але змогла відіграти три сет-пойнти і вирвати партію (8:6).

Другий сет пройшов для Гофф значно спокійніше. Вона повністю домінувала, двічі взяла подачу Алєксандрової і впевнено перемогла 6:2.

Інші сіяні тенісистки свої матчі також виграли. Єлєна Рибакіна (3) відправила додому ще одну представницю держави-терориста Вєроніку Кудєрмєтову, Джессіка Пегула (4) перемогла минулорічну фіналістку Донну Векич, а Онс Жабер (8) зробила камбек у матчі з Ліндою Носковою. І тільки китаянка Цінь Вень Чжен (6) поступилася Катеріні Сіняковій з Чехії.

Де дивитись WTA Берлін?

Чвертьфінали турніру серії WTA 500 у Берліні в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Початок наступної трансляції – завтра о 12:00 за Києвом.