Іга Швьонтек у Токіо
2023 Sep 27, 18:16 ПП

Лідерки посіву престижного турніру WTA 500 Токіо Іга Швьонтек (1) і Джессіка Пегула (2) виграли свої матчі 1/8 фіналу.

Іга Швьонтек – Маї Хонтама

Ізі Швьонтек довелося серйозно попрацювати в матчі з господаркою турніру Маї Хонтама. Більше того, польська тенісистка провалила початок гри і поступалася 1:4, але вчасно взяла себе в руки і виграла 5 геймів поспіль (6:4).

Другу партію нахабна Хонтама також почала з брейку, втім цього разу їй не вдалося розвинути успіх. Швьонтек швидко перехопила ініціативу, знову видала серію з пʼяти геймів поспіль (5:1) і… Несподівано розгубила свою перевагу. Іга двічі подавала на матч, а потім мала ще два матч-пойнти, але японка все відіграла і зрівняла рахунок (5:5). Проте це тільки відтягнуло перемогу більш статусної тенісистки. Швьонтек виграла останні два гейми і закрила матч (7:5).

Крістіна Букса – Джессіка Пегула

Для Джесіки Пегули перший матч на турнірі пройшов набагато легше і швидше. Вона катком пройшлася по іспанці Крістіні Буксі, затримавшись на корті трохи більше ніж на годину.

Почалося все з 5:0 на користь Пегули, після чого американка дозволила суперниці взяти хоч один гейм. Перепочивши хвилинку, вона закрила сет, майже не спітнівши (6:1).

У другій партії нічого кардинально не змінилося. Букса через раз чіплялася за свою подачу і зовсім безпорадно виглядала у геймах суперниці. В підсумку, 6:2 і легкий вихід Пегули до чвертьфіналу.

WTA 500 Токіо, 1/8 фіналу.

27.09.2023

Іга Швьонтек (Польща, 1) – Маї Хонтама (Японія) – 6:4, 7:5

Крістіна Букса (Іспанія) – Джессіка Пегула (США, 2) – 1:6, 2:6

Завтра свій матч 1/8 фіналу проведе українка Ангеліна Калініна. В суперниках пʼята сіяна Каролін Гарсія з Франції. Початок поєдинку – о 8 ранку за Києвом.

Матчі 1/4 фіналу WTA 500 Токіо будуть доступні на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Найближча трансляція – 29 вересня о 05:00 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі українок та інших зірок світового тенісу.