Калініна вилетіла з турніру в Бірмінгемі
2023 Jun 22, 13:19 ПП
2 хвилин читання

21 червня відбувся поєдинок другого кола турніру WTA 250 у Бірмінгемі. Українська тенісистка Ангеліна Калініна поступилась британці Гаррієт Дарт.

Ангеліна Калініна – Гаррієт Дарт

Калініна була єдиною українською тенісисткою, яка пробилась у друге коло змагань в Бірмінгемі. У першому поєдинку Ангеліна перемогла американку Алішу Паркс.

У другому ж колі перша ракетка України зустрілась з Гаррієт Дарт. У першому сеті Калініній відверто не щастило. Ангеліна програла свою першу подачу, при цьому двічі могла забирати гейм на подачі суперниці, але так і не змогла реалізувати бодай один з семи брейк-пойнтів. Тому поразка у першому сеті – 4:6.

Другий сет був більш рівним. Суперниці впевнено забирали гейми на своїх подачах, аж поки за рахунку 3:2 Калініна не виконала брейк-пойнт. У підсумку це дозволило їй зрівняти рахунок за сетами.

Схоже, це дуже виснажило українку, адже у вирішальному сеті у Ангеліни практично не було шансів. Калініна програла гейми на своїх перших двох подачах. За рахунку 0:5 українка відіграла матч-пойнт, проте вже у наступному геймі Дарт подала на матч.

Калініна програла Гаррієт Дарт вже вдруге за тиждень. Нагадаємо, що 15 червня українка зіграла проти британки у другому колі турніру в Ноттінгемі і також поступилась.

WTA 250. Бірмінгем. Друге коло

21.06.2023

Ангеліна Калініна (Україна, №5) – Гаррієт Дарт (Велика Британія) – 4:6, 6:4, 1:6

Починаючи зі стадії 1/4 фіналу матчі турніру WTA 250 в Бірмінгемі в прямому етері ви зможете побачити на телеканалі Setanta Sports+ та на ОТТ-платформі setantasports.com. Перша трансляція – 23 червня.

Промокод на підписку Setanta Sports

Ловіть літні промокоди на знижку від Setanta Sports! З промокодом SUM30 ви отримаєте знижку у 30% на місячну підписку на OTT-платформу setantasports.com. А з промокодом SUM40 – 40% на 2 місяці. Пропозиція доступна до 30 червня як для нових, так і для активних користувачів.