Юмбер переміг на ATP Марсель
2024 Feb 12, 16:05 ПП
2 хвилин читання

11 лютого відбувся фінальний поєдинок ATP Марсель, у якому Юго Юмбер переміг Григора Дімітрова.

Юго Юмбер – Григор Дімітров

Уго Гумберт показав видатну гру в неділю, щоб здобути свій п’ятий титул ATP Tour. Зустрічаючись із грізним Григором Дімітровим у матчі в Марселі, Юмбер домінував завдяки точним подачам і надійній грі на задній лінії, здобувши перемогу з рахунком 6:4, 6:3.

Юго, посіяний під четвертим номером, демонстрував розумову силу протягом усього матчу та був задоволений перемогою на домашньому турнірі. У своєму інтерв’ю на корті він сказав: “Це був чудовий матч проти Григора, він один із найкращих гравців на даний момент, тому було непросто. Дуже приємно знову виграти вдома”.

Перемога в Марселі має особливе значення для Юмбера, адже саме на цьому турнірі він дійшов до свого першого півфіналу в ATP Tour. Розмірковуючи про свою перемогу, він додав: “Звідси все почалося… Дуже приємно виграти Марсель, це гарне відчуття”.

У першому сеті була напружена боротьба на подачі, без брейк-пойнтів до 10-го гейму. Француз мав шанс закрити сет раніше, але використав свою другу нагоду, щоб повести в рахунку 6:4. У другому сеті Юмбер відіграв два брейк-пойнти у першому геймі та здобув переконливу перевагу 3:0. До завершення матчу він зберіг своє домінування та здобув заслужену перемогу.

Точність і послідовність Юго були очевидними протягом усієї гри, оскільки він виграв 87% (33/38) очок на першій подачі. Завдяки цій перемозі француз також приєднався до групи гравців, ставши восьмим тенісистом у Відкритій Ері, який виграв свої перші п’ять фіналів турнірів ATP.

Результати ATP Марсель. Фінал

11.02.2024

Юго Юмбер (Франція, 4) – Григор Дімітров (Болгарія, 2) – 6:4, 6:3

Де дивитись турніри ATP

Вже сьогодні в Роттердамі стартував турнір ATP 500, на якому зіграють Яннік Зіннер, Гольгер Руне та інші зірки світового тенісу. Матчі ATP Роттердам дивіться у прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Трансляції розпочнуться зі стадії чвертьфіналу.  Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.