Сабалєнка – чемпіонка Australian Open-2023

Обидві тенісистки ураганно розпочали фінальний матч. Сабалєнка одразу ж стартувала з подвійної помилки, але потім реабілітувалася двома ейсами і забрала гейм. Рибакіна відповіла не менш потужно – три ейси і рахунок 1:1.

Саме Рибакіна швидше пристосувалась до гарматних подач суперниці, що дозволило їй першій напрацювати на брейк-пойнт вже у третьому геймі. Пізніше суперниці обмінялись геймами на своїй подачі і представниця Казахстану швидко довела справу до перемоги в першій партії. У той момент здалося, що матч може тривати менше ніж півтори години, настільки легко все давалось Рибакіній.

На другий сет Сабалєнка вийшла набагато зібранішою. Вона билася за кожен гейм на подачі суперниці і більш спокійно забирала свої. Рибакіна не впоралась із таким натиском і віддала один гейм на своїй подачі. Цього, а також трьох сет-болів, виявилось достатньо для того, щоб зрівнти рахунок за сетами.

В третій партії десь за рахунку 2:2 стало зрозуміло, що у Рибакіної закінчуються сили. Вона перестала встигати на складні м’ячі, майже не мала шансів на подачі суперниці і віддала одну свою подачу. У вирішальному геймі вона билася як левиця, відіграла три матч-пойнти і навіть мала шанс зробити брейк, але Сабалєнка виявилася достатньо стійкою, щоб уникнути зайвих проблем.