Швьонтек - у фіналі Ролан Гаррос
2024 Jun 07, 10:02 ДП

На паризькому гранд-слемі визначились обидві фіналістки. Результати Ролан Гаррос в огляді Setanta Sports.

Іга Швьонтек – Корі Гофф

Для Гофф чвертьфінальний матч проти Жабер був більш виснажливим, адже тривав усі 3 сети. Тоді як Швьонтек дуже легко впоралась з Вондроушовою, віддавши суперниці лише 2 гейми за поєдинок.

Можливо саме висока навантаженість завадили американці показати теніс найвищого класу. Коко зі старту програла свою подачу, а за рахунку 3:1 зробила це ще раз. У підсумку Іга здобула впевнену перемогу у першому сеті.

У другій партії Гофф почала активніше в надії зрівняти рахунок та повела 3:1. Щоправда, наступні 4 гейми були за представницею Польщі: вона швидко відіграла відставання та вийшла вперед. Швьонтек мала два матч-пойнти на подачі суперниці, але все ж програла гейм та в наступному подала на матч.

Результати Ролан Гаррос. Півфінали

05.06.2024

• Ясмін Паоліні (Італія, 12) – Мірра Андрєєва – 6:3, 6:1
  • Іга Швьонтек (Польща, 1) – Корі Гофф (США, 3) – 6:2, 6:4

У іншому півфіналі Ясмін Паоліні дуже впевнено розібралась з представницею терористичної держави Міррою Андрєєвою. Фінальний поєдинок Ролан Гаррос Паоліні – Швьонтек відбудеться в неділю, 8 червня. Початок гри запланований на 16:00.

Де дивитись турніри WTA?

Більшість турнірів WTA можна переглянути в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналах Setanta Sports та Setanta Sports+. Наступний подібний відбудеться після завершення Ролан Гаррос.