Пегула вийшла у півфінал в Маямі, Алькарас – в 1/4

В ніч на 29 березня пройшли матчі 1/8 чоловічої сітки та перші чвертьфінали жіночої сітки Miami Open. Фаворити Джессіка Пегула і Карлос Алькарас ще на крок наблизились до своїх фіналів.

Пегула – Потапова – 4:6, 6:3, 7:6 (7:2)

Третя сіяна Джессіка Пегула не без проблем вийшла у півфінал турніру в Маямі. Американка провела на корті більше 2,5 годин і була дуже близькою до вильоту, але вчасно зібралася, і довела матч до перемоги над Анастасією Потаповою.

Першу партію Пегула почала з рахунку 2:0, та згодом суперниці видали цілу серію брейків, у якій американці пощастило менше (4:6). Другий сет виявився дещо схожим, але у дзеркальному відображенні – Потапова повела 2:0, але цього разу Пегула зробила кілька брейків і перемогла 6:3.

У вирішальній партії за рахунку 4:5 американці довелося відігравати 2 матч-пойнти на подачі суперниці. Вона з цим впоралась, довела сет до тай-брейку і впевнено його виграла (7:2).

WTA 1000. Miami Open, 1/4 фіналу

• Джессіка Пегула (США, 3) – Анастасія Потапова (27) – 4:6, 6:3, 7:6 (7:2)
  • Мартіна Тревізан (Італія, 25) – Єлєна Рибакіна (Казахстан, 10) – 3:6, 0:6

В ніч на 30 березня відбудуться ще два чвертьфінали. Матчі Кирстя – Сабалєнка і Алєксандрова – Квітова в прямому етері дивіться на телеканалі Setanta Sports та на ОТТ-платформі setantasports.com. Початок трансляції – сьогодні о 20:00.

Алькарас – Пол – 6:4, 6:4

Лідер чоловічого посіву Карлос Алькарас витратив набагато менше сил і нервів на Томмі Пола. Іспанцю вистачило двох брейків, щоб виграти свій матч і піти готуватися до чвертьфіналу.

Алькарас реалізував перший же брейк-пойнт в матчі за рахунку 2:2, взявши гейм на подачі суперника під нуль. Іспанець міг взяти і наступну подачу Пола, але той двічі відігрався і вирвав власний гейм. За рахунку 5:4 вже американець отримав шанс зрівняти рахунок, та не зміг реалізувати свій єдиний брейк-пойнт у цій грі.

Другу партію Алькарас виграв за аналогічним сценарієм – брейк за рахунку 1:1 і спокійна перемога на своїх подачах.

ATP 1000. Miami Open, 1/8 фіналу

• Карлос Алькарас (Іспанія, 1) – Томмі Пол (США, 16) – 6:4, 6:4
  • Тейлор Фріц (США, 9) – Хольгер Руне (Данія, 7) – 6:3, 6:4
  • Ботік ван де Зандсхулп (Нідерланди, 26) – Еміль Руусуворі (Фінляндія) – 6:4, 4:6, 5:7
  • Яннік Зіннер (Італія, 10) – Андрєй Рубльов (6) – 6:2, 6:4
  • Адріан Маннаріно (Франція) – Крістофер Юбенкс (США) – 6:7 (2:7), 6:7 (5:7)
  • Кентен Алі (Франція) – Данііл Мєдвєдєв (4) – 4:6, 2:6
  • Франсіско Черундоло (Аргентина, 25) – Лоренці Сонего (Італія) – 3:6, 6:3, 6:2
  • Карен Хачанов (14) – Стефанос Ціціпас (Греція, 3) – 7:6 (7:4), 6:4

Цієї ночі також пройдуть перші матчі 1/4 фіналу чоловічої сітки. Еміль Руусуворі зіграє з Янніком Зіннером, а Карлос Алькарас – з Тейлором Фріцем. Пряма трансляція також буде доступна на телеканалі Setanta Sports та на ОТТ-платформі setantasports.com. Початок – о 22:00.