Madrid Open. Швьонтек та Ціціпас пройшли у наступний етап

Швьонтек та Ціціпас перемогли

Відбулись чергові поєдинки Madrid Open. У чоловічому турнірі Стефанос Ціціпас пройшов у 1/8 фіналу, а у жіночому Іга Швьонтек пробилась у чвертьфінал.

Іга Швьонтек – Єкатєріна Алєксандрова

Поєдинок проти представниці держави-терориста для Іги розпочався не надто вдало – з програної подачі. В середині першого сета Швьонтек змогла вирівняти ситуація, а також взяла брейк-пойнт на останній подачі та перемогла 6:4.

Другий сет представниця польщі розпочала більш впевнено, виграла гейм на подачу суперниці та йшла до перемогу у матчі. Проте наприкінці сету програла свою подачу, а у наступному геймі не реалізувала матч-пойнт. У підсумку гра перейшла у тай-брейк, де сет взяла Алєксандрова.

Проте у вирішальному сеті перша ракетка світу не дала ніяких шансів суперниці та впевнено перемогла – 6:3. У чвертьфіналі Швьонтек зустрінеться з Петрою Мартич з Хорватії. Поєдинок розпочнеться не раніше 12:00 3 травня. Цей поєдинок, як й інші матчі турніру, можна переглянути на OTT-платформі Setanta Sports у прямому етері.

Себастіан Баес – Стефанос Ціціпас

Для грецького тенісиста поєдинок проти Баеса також був далеко не легким. У першому сеті гравці стабільно брали свої подачі. Лише наприкінці Ціціпас дав своєму супернику реалізувати брейк-пойнт, проте зібрався, взяв 4 подачі поспіль та переміг 7:5.

А ось другий сет забрав вже аргентинець. Ще на початку він виконав брейк-пойнт і вже не віддав перевагу. Вирішальний сет також був досить рівним, аж поки за рахунку 3:4 Баес не програв свою подачу. У наступному геймі Ціціпас подав на матч.

У наступному етапі п’ята ракетка світу зустрінеться з представником Іспанії Бернабе Сапата-Міральєсом. Поєдинок розпочнеться не раніше 22:30 2 травня. Його, як й інші ігри турніру ATP в Мадриді, дивіться на OTT-платформі Setanta Sports у прямому етері.