Кіз вийшла у півфінал US Open
2023 Sep 07, 13:14 ПП

Відбулись матчі чвертьфіналу US Open у жіночій сітці. Медісон Кіз пройшла Вондроушову, а Корі Гофф перемогла Єлєну Остапенко.

Єлєна Остапенко – Корі Гофф

У попередньому колі Остапенко перемогла першу ракетку світу та головну фаворитку турніру Ігу Швьонтек. Схоже, ця звитяга забрала усі сили у латвійки, тому що у грі проти Гофф Єлєна не мала жодних шансів.

У першому сеті Гофф виграла усі без виключення гейми, впоравшись за 21 хвилину. Щобільше, Остапенко за 6 геймів змогла взяти лише 7 розіграшів і навіть не була близькою, аби взяти бодай один гейм.

Другий сет видався трохи кращим для латвійки. Після програного гейму на своїй подачі Остапенко реалізувала брейк-пойнт та повернулась у боротьбу. Проте не на довго, наступний гейм на подачі суперниці виграла Гофф, а наприкінці зустрічі американка знову реалізувала брейк-пойнт та подала на матч.

Маркета Вондроушова – Медісон Кіз

Вондроушовій також було дуже важко проти своєї американської опонентки. Чешка добре діяла при грі біля сітки, вигравши 80% очок, але в інших аспектах гри Маркета значно поступалась своїй суперниці.

Перший сет Кіз перемогла досить легко, реалізувавши 2 брейк-пойнти та взявши усі свої подачі. При цьому Вондроушова нав’язувала боротьбу практично у кожному геймі, але все ж чогось не вистачало.

Другий сет був набагато ближчим. Тривалий час суперниці брали свої подачі. Вондроушова навіть мала брейк-пойнт за рахунку 2:1 на свою користь, але не змогла його реалізувати. Натомість свій брейк-пойнт за рахунку 4:4 реалізувала Кіз.

Результати чвертьфіналу US Open

Єлєна Остапенко (Латвія, №20) – Корі Гофф (США, №6) – 0:6, 2:6

Софія Кирстя (Румунія, №30) – Кароліна Мухова (Чехія, №10) – 0:6, 3:6

Чжен Ціньвень (Китай, №23) – Аріна Сабалєнка (№2) – 1:6, 4:6

Маркета Вондроушова (Чехія, №9) – Медісон Кіз (США, №17) – 1:6, 4:6

Півфінальні пари US Open

Корі Гофф (США, №6) – Кароліна Мухова (Чехія, №10)

Медісон Кіз (США, №17) – Аріна Сабалєнка (№2)

Нагадаємо, що в основній сітці US Open виступали і українки, але остання представниця Еліна Світоліна програла Джесіці Пегулі у третьому колі турніру.