Хаддад Майя – чемпіонка WTA Elite Trophy

Беатріс Хаддад Майя переможиця WTA Elite Trophy

Відбувся фінальний поєдинок WTA Elite Trophy. Беатріс Хаддад Майя перемогла Цінь Вень Чжен.

Беатріс Хаддад Майя – Цінь Вень Чжен

Цінь Вень Чжен після перемоги над своєю землячкою Лінь Чжу у важкому матчі, який тривав понад три години, зустрілась у фіналі з Беатріс Хаддад Майєю. Цей поєдинок став теж дуже виснажливим, адже доля обидвох сетів вирішувалась у тай-брейку. Загалом фінал WTA Elite Trophy став найдовшим двосетовим матчем сезону та тривав 2 години 52 хвилини.

У першому сеті китаянка вела з рахунком 4:2, але втратила перевагу. У підсумку Хаддад Майя перевела матч у тай-брейк, де суперниці були вкрай непоступливими. Вень Чжен мала 3 сет-пойнти, а бразилійка – 4, врешті-решт саме вона реалізувала останній.

Друга партія не поступалась напруженістю. Спершу китаянка відігралась з 1:3, а згодом знову зрівняла рахунок, поступаючись 3:5. Гра знову перейшла у тай-брейк. Тут вже Хаддад Майя була більш майстерною. Бразилійка отримала три матч-пойнти, реалізувавши другий.

Для Беатріс це перший титул у кар’єрі вище рівня WTA 250 та перший на хардовому покритті. Для Вень Чжен ця поразка перервала 8-матчеву переможну серію, яка розпочалась на домашньому переможному турнірі в Чженчжоу.

WTA Elite Trophy. Фінал

29.10.2023

Беатріс Хаддад Майя (Бразилія, №8) – Цінь Вень Чжен (Китай, №7) – 7:6(11), 7:6(4)

Вже завтра, 30 жовтня, розпочнеться турнір WTA Finals, де зіграють 8 найкращих тенісисток планети: Іга Швьонтек, Джесіка Пегула, Корі Гофф, Марія Саккарі та інші. Дивіться матчі цього турніру в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.