2023 Aug 14, 09:55 ДП

Яннік Сіннер впевнено переміг Алекса Де Мінора у фіналі Мастерса в Торонто. Це вже восьмий трофей на рівні ATP для італійця.

7-й сіяний Яннік Сіннер, якому вдалося уникнути зустрічі з найсерйознішими суперниками (Монфіс прибрав Ціціпаса, Томмі Пол – Алькараса, а Маррей знявся сам), досить легко дійшов до фіналу і не менш упевнено цей фінал виграв. Алекс Де Мінор зміг нав’язати серйозну боротьбу тільки всередині першого сету, та навіть це не вилилось у конкретний результат.

У першій партії Сіннер двічі робив брейк і щоразу Де Мінор миттєво відповідав. Третя спроба виявилась не зовсім вдалою, адже австралієць зміг відіграти два брейк-пойнти. Тим не менш, Яннік досяг свого пізніше – він під нуль забрав гейм на подачі Де Мінора за рахунку 5:4.

У другому сеті австралійця вистачило тільки на один свій гейм, після чого він програв абсолютно все. Сіннер виграв 5 геймів поспіль, закрив партію (6:1) і став чемпіоном Мастерса в Торонто.

ATP Masters 1000 Торонто, фінал

13 серпня

Яннік Сіннер (Італія, 7) – Алекс Де Мінор (Австралія) – 6:4, 6:1

Сьогодні вночі вже стартувала основна сітка чоловічого турніру в Цинциннаті, а ввечері розпочнеться перше коло і у жінок. Одразу три наші тенісистки візьмуть участь у цьому турнірі, а першою зіграє Марта Костюк. Сьогодні о 18:00 на неї чекає зустріч з італійкою Ясміне Паоліні.

Матчі обох турнірів у Цинциннаті в прямому етері дивіться на setantasports.com, а також на телеканалі Setanta Sports+. Початок трансляції – щодня о 18:00. Підписуйтесь на OTT-платформу Setanta Sports аби не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу.