Italian Open. Калініна вперше вийшла у півфінал турніру WTA 1000

Калініна у півфіналі Italian Open

Українська тенісистка Ангеліна Калініна у чвертьфіналі Italian Open обіграла бразилійку Беатріс Аддад Майю.

Ангеліна Калініна – Беатріс Аддад Майя

Попри виснажливий поєдинок проти Медісон Кіз у 1/8 фіналу турніру, Ангеліна Калініна активно розпочала матч з Майєю та взяла перші 4 гейми. За рахунку 2:5 бразилійка взяла медичну паузу, після чого виграла 4 гейми поспіль та перевела гру у тай-брейк. Там Калініна програла свої перші 2 подачі та у підсумку поступилась.

Другий сет був ще більш рівним. Українка вела з рахунком 4:2, проте бразилійка змогла перевести сет у тай-брейк. Там Ангеліна програвала 4:5, але потім взяла 4 з 5 подач та зрівняла рахунок.

Вирішальний сет стартував для Калініної жахливо – з програної подачі та рахунку 0:3 на користь Майї. Проте українка продемонструвала справжній характер та взяла 6 геймів поспіль та у підсумку перемогла у поєдинку.

Матч Калініна – Майя тривав 3 години та 41 хвилину і став найдовшим у цьогорічному турі WTA.

“Прямо зараз я не відчуваю ні тіла, ні ніг, але так, загалом звісно я щаслива виграти цей матч сьогодні. Спасибі моєму тренеру і спасибі моєму фітнес-тренеру, тому що ця перемога – не тільки моя заслуга. Моя частина – це 50 відсотків, і 50 відсотків – це внесок мого тренера з фітнесу”, – сказала Калініна після гри.

Це перший вихід у півфінал турніру WTA 1000 у кар’єрі Калініної. Там вона зустрінеться з представницею країни-терориста Вєронікой Кудєрмєтовой. Поєдинок відбудеться 19 травня. Його початок – не раніше 14:00. Цей матч у прямому етері покаже OTT-платформа Setanta Sports.

WTA 1000, чвертьфінал

16.05.2023

Ангеліна Калініна (Україна, №30) – Беатріс Аддад Майя (Бразилія, №12) – 6:7(2), 7:6(6), 6:3