Іга Швьонтек виграла турнір в Римі
2024 May 18, 20:59 ПП
2 хвилин читання

Іга Швьонтек виграла WTA Рим-2024 і стала триразовою переможницею італійського турніру.

Іга Швьонтек – Аріна Сабалєнка

Лідерка світового рейтингу знову обіграла Аріну Сабалєнка і показала, хто є найсильнішою тенісисткою планети. Якщо два тижні тому фінал у Мадриді розтягнувся на три сети, то зараз польська спортсменка просто розмазала суперницю по корту.

Перший брейк Швьонтек заробила за рахунку 1:1, взявши подачу суперниці під нуль. Цього вже було б достатньо для перемоги в партії, але Іга не стала зупинятися і повторила трюк за рахунку 4:2. Менш ніж за 40 хвилин Сабалєнка змушена була капітулювати (2:6).

Друга партія до певного часу проходила більш рівно (3:3). В певний момент Швьонтек увімкнулася на повну потужність і все закінчилось дуже швидко – 6:3.

Для Швьонтек це вже третя перемога на турнірі WTA 1000 в Римі. Вона вигравала тут у 2021 і 2022 роках. Загалом це вже десятий успіх Іги на “тисячниках”, а їй всього 22 роки.

Результати WTA Рим. Фінал

18.05.2024

• Іга Швьонтек (Польща, 1) – Аріна Сабалєнка (2) – 6:2, 6:3

Де дивитись фінал ATP Рим?

Завтра в Римі пройде фінал ще й чоловічого турніру. Вирішальний матч ґрунтового Мастерса ATP Рим Алєксандер Звєрєв – Ніколас Харрі в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Початок трансляції – в неділю 19 травня о 18:00 за Києвом.

Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.