Джокович виграв ATP 1000 Париж
2023 Nov 05, 20:45 ПП
1 хвилин читання

Відбувся фінал турніру ATP 1000 Париж, у якому Новак Джокович переміг Грігора Дімітрова.

Новак Джокович – Грігор Дімітров

Обидва тенісисти у півфіналі провели непрості матчі. Болгарин переміг Стефаноса Ціціпаса за 2 години 30 хвилин, а першій ракетці світу знадобилось 3 години, аби впоратись з Андрєєм Рубльовим.

Попри це суперники продемонстрували високий рівень тенісу і тривали й час гра була рівною. Ближче до середини першого сету Джокович почав нарощувати оберти та у підсумку вийшов вперед 5:3, реалізувавши єдиний брейк-пойнт. Він і дозволив йому вийти вперед у протистоянні.

У другому сеті Дімітров знову намагався нав’язати конкуренцію першій ракетці світу, але сценарій повторився. Джокович виграв гейм на подачі суперника та повів 4:2, а в дев’ятому геймі реалізував ще один брейк-пойнт та виграв матч та загалом турнір.

“Сьогодні, я думаю, ми були досить конкурентними на початку. Я бачив, що у нього потроху закінчуються сили. У мене теж, але мені все ж вдалось знайти зайвий успішний удар. Я вважаю, що матч був ближчим, ніж вказує рахунок, але це ще одна дивовижна перемога для мене. Я дуже пишаюся цим, враховуючи те, через що я пройшов цього тижня”, – сказав після матчу серб.

Це був 14 поєдинок між Джоковичем та Дімітровим і тотальну перевагу в особистих зустрічах утримує сербський тенісист: 13 перемог та лише одна поразка. Для Новака ATP 1000 Париж став 40-м трофеєм на турнірах класу “Мастерс”. Це більше, ніж у будь-якого іншого тенісиста.