Джокович виграв турнір в Аделаїді. Це його 92 трофей

Новак Джокович переміг у напруженому тригодинному фіналі, відігравши матч-пойнт у Себастьяна Корда.

Серб Новак Джокович зміг вибороти дуже важку перемогу у фіналі турніру в австралійській Аделаїді. 22-річний Себастьян Корда провів достойний матч, але у ключовий момент втратив свій шанс виграти.

Джокович віддав перший сет на тай-брейку і був дуже близький до поразки у другому. За рахунку 5:6 Корда отримав матч-пойнт, та досвід Новака дався взнаки. Три виграних очки поспіль, 6:6 і повний розгром на тай-брейку.

У третьому сеті суперники почергово забирали свою подачу, а за рахунку 5:4 Джокович з першої спроби реалізував власний матч-бол.

Для серба цей трофей став 92-м в кар’єрі і тепер за цим показником він ділить 4-5 місця в історії тенісу разом із Рафою Надалем. Крім того, Новак виграв вже 34 матчі поспіль на австралійській землі, і ця серія триває з 2019 року.

Продовжити її Джокович може вже на цьогорічному Australian Open. Нагадаємо, минулого року він не приймав участі в турнірі через порушення правил безпеки щодо COVID-19.

ATP. Аделаїда (Австралія). ФіналНовак Джокович (Сербія) – Себастьян Корда (США) – 2:1 (6:7 (8:10), 7:6 (7:3), 6:4)