Чжен виграла WTA 500 Чженчжоу

Результати WTA 500 у Чженчжоу

У фіналі турніру WTA 500 Чженчжоу китаянка Цінь Вень Чжен перемогла чешку Барбору Крейчикову.

Барбора Крейчикова – Цінь Вень Чжен

Фінал турніру WTA 500 Чженчжоу вийшов дещо несподіваним, адже головні фаворитки досить рано покинули змагання. Чжен змогла обіграти на совєму шляху третю сіяну Марію Саккарі, а також двох представниць України: Катерину Володько (Бондаренко) та Ангеліну Калініну. А Крейчикова на відмові пройшла Лесю Цуренко.

Перший сет був повністю за чешкою, хоча вона і програла перший гейм на своїй подачі. Проте після того, як рахунок став 0:2, Крейчикова не програла жодного гейму. А ось другий сет був повною протилежністю. Чжен реалізувала 2 брейк-пойнти на початку та наприкінці сету і виграла його.

Вирішальна частина гри вийшла досить напруженою. На старті сету суперниці обмінялись програними подачами, після чого вели боротьбу практично за кожен гейм. Вирішальною стала середина сету, коли китаянка змогла двічі взяти очко на подачі суперниці, програвши свою одну подачу, та з невеликою перевагою виграти матч.

Ця перемога стала другою для Цінь Вень Чжен у фіналах турнірів WTA. Усього китаянка тричі боролась за титул. Минулого року вона програла у фіналі WTA 500 в Токіо, а цього року виграла WTA 250 у Палермо.

WTA 500 Чженчжоу, 1/2 фіналу

15 жовтня

Барбора Крейчикова (Чехія, №7) – Цінь Вень Чжен (Китай) – 6:2, 2:6, 4:6

Вже завтра стартує турнір серії WTA 250 в Клуж-Напоці, на якому будуть представлені українки Даяна Ястремська, Катерина Байндль, Дарія Снігур, Анастасія Соболєва та інші зірки тенісу. Дивіться матчі цього турніру в прямому етері на OTT-платформі Setanta Sports, розпочинаючи з чвертьфінальної стадії. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.