Australian Open: Сіннер вибив Джоковича та зіграє у фіналі

Яннік Сіннер переміг Новака Джоковича на Australian Open

Відбулись півфінальні поєдинки Australian Open: Яннік Сіннер та Данііл Мєдвєдєв перемогли своїх суперників та зіграють у фіналі.

Новак Джокович – Яннік Сіннер

Australian Open 2024 дав кілька несподіваних результатів, оскільки Яннік Сіннер, висхідна зірка італійського тенісу, переміг 10-разового переможця турніру Новака Джоковича. Італієць продемонстрував своє домінування та забезпечив собі місце у своєму першому фіналі Турніру Великого шлема.

Сіннер демонстрував виняткову тактичну майстерність протягом усього матчу, змушуючи Джоковича намагатися знайти свій ритм. Легенда сербського тенісу, відомий своєю здатністю покращувати гру в критичні моменти, не зміг показати свій найкращий результат. Зробивши приголомшливі 54 невимушені помилки та не зумівши створити жодного брейк-пойнта, Джокович виглядав на корті невдало. Сіннер, з іншого боку, залишався терплячим і рішучим.

У післяматчевому інтерв’ю Яннік відзначив інтенсивність зустрічі та розповів про свою стратегію. “Це був дуже, дуже важкий матч. Я почав дуже добре. Протягом двох сетів я відчував, що він не почувається добре на корті, тому я просто намагався продовжувати натиск. Потім у третьому сеті я мав матч-пойнт і я пропустив форхенд, але це теніс. Я просто намагався бути готовим до наступного сету, який почав дуже добре. І, очевидно, атмосфера була чудовою для гри”, – сказав молодий італієць.

Ця перемога для Сіннера стала третьою над Джоковичем у їхніх семи попередніх зустрічах. Хоча Джокович зумів перевести гру у четвертий сет, вигравши тай-брейк у третьому, Яннік швидко відновив контроль над матчем. Зробивши брейк на подачі Джоковича, щоб повести в четвертому сеті з рахунком 3:1, Сіннер стримав нерви, щоб консолідуватися, і врешті-решт подав на матч, вигравши чудовим форхендом.

Ця перемога не тільки перервала дивовижну переможну серію Джоковича з 33 матчів у Мельбурні, але й стала його першою поразкою на Australian Open з 2018 року. З іншого боку, Сіннер продовжує демонструвати чудову форму, вигравши 19 з останніх 20 матчів.

Australian Open. Півфінал

• Новак Джокович (Сербія, №1) – Яннік Сіннер (Італія, №4) – 1:6, 2:6, 7:6(6), 3:6
  • Данііл Мєдвєдєв (№3) – Александер Звєрєв (Німеччина, №6) – 5:7, 3:6, 7:6 (4), 7:6(5), 6:3

Фінал Australian Open Сіннер – Мєдвєдєв пройде в неділю 28 січня о 10:30 за Києвом.

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: WTA, ATP, АПЛ, Бундесліга, НБА, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.