Australian Open: Джокович та Зіннер вийшли у півфінал

Новак Джокович вийшов у півфінал Australian Open

Визначились перші півфіналісти Australian Open: Новак Джокович та Яннік Зіннер продовжать боротьбу за титул.

Новак Джокович – Тейлор Фріц

У захопливому чвертьфінальному поєдинку на Australian Open 2024 Новак Джокович грав проти Тейлора Фріца в матчі, який тривав майже чотири години. Напруженість матчу була помітною з самого початку, коли Фріц дав бій першій ракетці світу та зміг перевести виснажливий сет, який тривав півтори години, на тай-брейк.

Попри труднощі, Джокович вийшов переможцем, вигравши перший сет, та реалізувавши третій сет-бол на тай-брейку. Однак Фріц рішуче змагався і виграв другий сет з раннім брейком, поставивши Джоковича в непевне становище.

Але тут проявився чемпіонський менталітет Джоковича. 10-разовий чемпіон Australian Open скористався своїми двома шансами на брейк-пойнт у третьому сеті та швидко відновив контроль над матчем. Попри невблаганну наполегливість Фріца, друге дихання для Джоковича виявилося занадто великим, оскільки він зрештою здобув важку перемогу з рахунком 7-6(3), 4-6, 6-2, 6-3.

Розмірковуючи про виснажливу зустріч, Джокович визнав виклик, сказавши: “Я багато страждав у перших двох сетах завдяки його високоякісному тенісу. Було справді важко знайти правильний момент. Було надзвичайно жарко, коли сонце все ще було над нами. Фізично дуже виснажливий матч, емоційно також”.

Ця перемога збільшила рекорд Джоковича проти Фріца до ідеальних 9-0, включаючи перемогу в їхніх останніх зустрічах у чвертьфіналах Великого шолома.

Цей матч був більш напруженим, ніж їхня попередня зустріч на US Open, але невпинний тиск Джоковича зрештою виявив посередню подачу Фріца. Цією перемогою Джокович забезпечив собі 11-й вихід у півфінал Australian Open.

Оскільки Australian Open триває, тріумф Джоковича над Фріцем підкреслює його непохитну рішучість і здатність досягати успіху на турнірі. Націлившись на ще один титул, Джокович залишається величезною силою, просуваючись далі в турнірі.

Australian Open. 1/4 фіналу

23.01.2024

Новак Джокович (Сербія, 1) – Тейлор Фріц (США, 12) – 7:6(3), 4:6, 6:2, 6:3

Яннік Сіннер (Італія, 4) – Андрєй Рубльов (5) – 6:4, 7:6(5), 6:3

Нагадаємо, що завтра відбудуться ще два чвертьфінальні поєдинки:

• Александер Звєрєв (Німеччина, 6) – Карлос Алькарас (Іспанія, 2)
  • Губерт Гуркач (Польща, 9) – Данііл Мєдвєдєв (3)

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: WTA, ATP, АПЛ, Бундесліга, НБА, Формула 1, УПЛ, UFC та багатьох інших турнірів.