Алєксандер Звєрєв у Римі
2024 May 16, 12:40 ПП

15 травня пройшли перші чвертьфінали Мастерса в столиці Італії. Результати ATP Рим в огляді Setanta Sports.

Алєксандер Звєрєв – Тейлор Фріц

Чемпіон римського Мастерса 2017 року Алєксандер Звєрєв у яскравому поєдинку здолав американця Тейлора Фріца і вийшов у півфінал. Обидва тенісисти продемонстрували теніс топ-рівня, а німець наглядно показав, чому входить до пʼятірки світового рейтингу.

Проте глядачі могли і не побачити цього поєдинку. За рахунку 1:1 Звєрєв відчув біль у руці і певний час не міг зрозуміти наскільки все серйозно. Та згодом німець розігрався так, що його було вже не зупинити.

Саме в тому геймі Алєксандер зробив перший брейк, якого виявилось достатньо для перемоги в партії (6:4). У другому сеті точилася рівна боротьба (3:3), але в певний момент Фріц став дещо здавати і віддав кінцівку супернику (6:3).

В іншому чвертьфіналі кривдник Новака Джоковича Алехандро Табіло переграв китайця Чжічженя Чжана. Чилієць зробив по брейку в кожному з сетів і спокійно пройшов далі.

Результати ATP Рим. 1/4 фіналу

15.05.2024

• Алєксандер Звєрєв (Німеччина, 3) – Тейлор Фріц (США, 11) – 6:4, 6:3
  • Алехандро Табіло (Чилі, 29) – Чжічжень Чжан (Китай) – 6:3, 6:4

Де дивитись ATP Рим?

Інші чвертьфінали ґрунтового Мастерса в столиці Італії в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Початок трансляції – сьогодні о 14:00 за Києвом.

Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.