ATP Miami Open: Зіннер вже у півфіналі

Зіннер вийшов у півфінал ATP Miami Open

Другий поспіль американський турнір серії Мастерс підходить до розв’язки. Про перемог Янніка Зіннера в 1/4 фіналу та інші результати ATP Miami Open в огляді Setanta Sports.

Томаш Махач – Яннік Зіннер

Зіннер після легкої перемоги над Крістофером О’Коннеллом у двох сетах в 1/8 фіналу турніру, так само легко впорався і з наступним своїм суперником – чехом Томашем Махачем.

На старті першого сету суперники обмінялись брейк-пойнтами. Протягом цієї партії у італійця було ще 4 спроби забрати гейм на подачі суперника, що йому дного разу все ж вдалось.

У другому сеті все було ще легше. Махач зміг відіграти 2 брейк-пойнти на своїй першій подачі, але наступні дві програв. Це принесло Зіннеру перемогу з рахунком 6:2 у партії, і в цілому в матчі.

У іншому чвертьфіналі ігрового дня представник терористичної держави Данііл Мєдвєдєв переміг чілійця Ніколаса Харрі. Саме з росіянином свій проведе свій півфінальний поєдинок Яннік.

Результати ATP Miami Open. 1/4 фіналу

• Ніколас Харрі (Чилі, №22) – Данііл Мєдвєдєв (№3) – 2:6, 6(7):7
  • Томас Махач (Чехія) – Яннік Зіннер (Італія, №2) – 4:6, 2:6

Також в ніч на 29 березня відбудеться два інших чвертьфінали: перший сіяний Карлос Алькарас зіграє з Григором Димитровим з Болгарії, а Алєксандр Звєрєв протистоятиме Фабіану Марожану з Угорщини.

Де дивитись ATP Miami Open

Матчі турніру ATP Miami Open в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports+. Початок наступної трансляції – сьогодні о 19:10 за Києвом.

Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки українок та інших зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.