Карлос Алькарас на Підсумковому турнірі ATP
2023 Nov 16, 16:01 ПП
1 хвилин читання

Карлос Алькарас здобув першу перемогу на Підсумковому турніру в Турині. Іспанець здолав представника держави-терориста Андрєя Рубльова. Результати ATP Finals в огляді Setanta Sports.

Карлос Алькарас – Андрєй Рубльов

Карлос Алькарас зробив висновки з поразки від Алєксандра Звєрєва і без особливих проблем переміг представника держави-терориста Андрєя Рубльова.

Вже традиційно для цього турніру суперники дуже впевнено відпрацьовувавли на своїй подачі і майже без шансів віддавали гейми на чужій. За рахунку 4:4 пролунав перший дзовиник – Алькарас заробив брейк-пойнт, але не реалізував його. Рубльов попередження не зрозумів і вже при 5:5 змушений був віддати свою подачу. А за кілька хвилин друга ракетка світу відсвяткувала перемогу в партії (7:5).

У другій партії Алькарас миттєво захопив ініціативу, повів 2:0 і без проблем довів справу до перемоги, попутно оформивши ще один брейк (6:2). Ця поразка не залишила Рубльову шансів на вихід у плей-оф, а матч третього туру проти Звєрєва стане для нього суто товариським.

Результати ATP Finals. Груповий етап

15 листопада

Карлос Алькарас (Іспанія, 2) – Андрєй Рубльов (5) – 7:5, 6:2

Данііл Мєдвєдєв (3) – Алєксандер Звєрєв (Німеччина, 7) – 7:6 (9:7), 6:4

Матчі Підсумкового турніру в Турині в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+. Сьогодні у Зеленій групі стартує третій тур. О 15:30 Новак Джокович зіграє з Губертом Гуркачем, який замінить травмованого Стефаноса Ціціпаса. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити матчі зірок світового тенісу.