Юмбер переміг Гуркача на ATP Дубай
2024 Mar 01, 13:11 ПП
2 хвилин читання

29 лютого відбулись чвертьфінальні поєдинки турніру ATP Дубай. Сіяні Губерт Гуркач та Юго Юмбер зійшлись між собою і перемогу здобув француз.

Губерт Гуркач – Юго Юмбер

Після того, як Гуркач пройшов О’Коннела, а Юмбер Маррея, у другому колі за два сети, поляк та француз зустрілись між собою у чвертьфіналі. Поєдинок третього та п’ятого сіяного був досить напруженим та близьким і тривав 2 години та 26 хвилин.

У першому сеті більш успішним був Гуркач. За рахунку 2:1 на свою користь поляк виграв досить тривалий гейм на подачі суперника, реалізувавши третій брейк-пойнт. В усіх інших розіграшах тенісисти забирали свої подачі, тому Губерт повів у рахунку 1:0.

У другій партії Юмбер вже був більш активним. Загалом за сет француз мав 6 брейк-пойнтів, але зміг реалізувати лише один. Гуркач також виграв один гейм на подачі суперника, а тому гра перейшла на тай-брейк, де Губерт не реалізував 3 матч-пойнти та дав Юго зрівняти рахунок по партіям.

Вирішальний сет краще провів француз, можливо завдяки кращому моральному стану. Юмбер швидко повів в рахунку 3:1. Наприкінці сету Гуркач намагався відігратись, але змарнував два брейк-пойнти, а ось Юго вже у наступному геймі свій шанс не змарнував.

ATP Дубай. Чвертьфінал

29.02.2024

• Данііл Мєдвєдєв (№1) – Алехандро Давідовіч Фокіна (Іспанія, №8) – 6:2, 6:3
  • Губерт Гуркач (Польща, №3) – Юго Юмбер (Франція, №5) – 6:3, 6(8):7, 3:6
  • Алєксандр Бублік (Казахстан, №7) – Їржі Легечка (Чехія) – 6:4, 4:1 (відмова)
  • Себастьян Корда (США) – Андрєй Рубльов (№2) – 4:6, 3:4 (відмова)

ATP Дубай. Півфінальні пари

• Данііл Мєдвєдєв (№1) – Юго Юмбер (Франція, №5)
  • Алєксандр Бублік (Казахстан, №7) – Андрєй Рубльов (№2)

Де дивитись ATP Дубай

Матчі турніру ATP Дубай в прямому етері дивіться на OTT-платформі Setanta Sports, а також на каналі Setanta Sports, починаючи зі стадії 1/4 фіналу. Найближча трансляція – у п’ятницю, 1 березня, о 15:00 за Києвом. Оформлюйте підписку на setantasports.com, щоб не пропустити поєдинки зірок світового тенісу. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.