ATP Базель: Артур Філь

25 жовтня відбулись чвертьфінальні поєдинки турніру ATP Базель. Результати читайте на Setanta Sports.

Андрєй Рубльов – Бен Шелтон

На радість українських вболівальників американець Бен Шелтон зміг перемогти першого сіяного на турнірі, представника терористичної країни, Андрєя Рубльова.

У першому сеті Шелтон виграв бал на подачі суперника в останньому геймі. У другій партії тенісисти не реалізовували брейк-пойнтів, а на тай-брейку безпрапорний зрівняв рахунок. А у вирішальній партії Бен знову взяв подачу суперника наприкінці та виграв поєдинок.

Стефанос Циципас – Артур Філь

Матч між Циципасом та Філєм розпочався рівно. Наприкінці першого сету француз не зміг реалізувати два сет-понти, але все ж виграв першу партія на тай-брейку.

Друга була простішою для Філя. У середині сету представник Греції програв очко на власній подачі, а наприкінці Артур реалізував ще один брейк-пойнт та впевнено закрив поєдинок.

ATP Базель. Чвертьфінал

25.10.2024

• Стефанос Циципас (Греція, 3) – Артур Філь (Франція, 7) – 6(5):7, 3:6
  • Андрєй Рубльов (1) – Бен Шелтон (США, 6) – 5:7, 7:6(3), 4:6
  • Давід Гоффен (Бельгія) – Гольгер Руне (Данія, 4) – 2:6, 4:6
  • Джовані Мпечі Перрікар (Франція) – Денис Шаповалов (Канада) – 6(7):7, 6:3, 7:6(3)

Де дивитись ATP Базель?

Півфінальні поєдинки турніру ATP Базель в прямому етері дивіться ексклюзивно на OTT-платформі Setanta Sports. Початок трансляції – сьогодні о 16:00 за Києвом. Також паралельно тривате турнір ATP Відень, вирішальні матчі якого також доступні на Setanta Sports.