Макс Ферстаппен виграв Гран-прі Емілії-Романьї
2024 May 20, 11:37 ДП
3 хвилин читання

Макс Ферстаппен – переможець Гран-прі Емілії-Романьї. Нідерландець виграв свою чергову гонку, втримавши за спиною Ландо Норріса.

Гонка в Імолі вкотре довела, що сучасні боліди є надто великими і неповороткими для класичних трас. Цього разу напруги було значно більше, ніж реальної боротьби, а перша трійка приїхала в тому ж порядку, в якому і стартувала.

Ферстаппен виграв у Норріса ривок до першого повороту, проте не зміг відірватись занадто далеко. Трохи пізніше Ландо почав втрачати по секунді з кола і ми фактично попрощалися з інтригою. Її відродження припало на останні 15 кіл гонки, коли британець почав відіграватись, але склалося враження, що йому не вистачило кіл для атаки. Норріс фінішував менш ніж у секунді за Ферстаппеном і був реальним претендентом на перемогу. Здається, легке життя Ред Булл закінчилося.

Леклер всю гонку проїхав за Норрісом, то наближаючись до нього, то відстаючи. У певний момент Шарль був близький до атаки, після чого Ландо розпочав погоню за Ферстаппеном і червоний болід зник із його дзеркал.

Серед інших результатів відзначаємо дуже слабенький прорив Переса з 11 на 8 місце, чергове очко для РБ (Цунода втримався на 10 місці) і вкрай невдалу гонку Фернандо Алонсо (останній з тих, хто фінішував).

До речі, не можна не сказати про відсутність серйозних вильотів у гравій в оновлених зонах безпеки. Після шалених пʼятниці і суботи гонщики ніби взяли себе в руки і дуже обережно пілотували свої боліди.

Де дивитись Гран-прі Монако 2024?

Наступний етап чемпіонату пройде вже за тиждень на вуличках Монако. Дивіться легендарний Гран-прі Монако в прямому етері на ОТТ-платформі Setanta Sports, а також на телеканалі Setanta Sports+.

Оформлюйте підписку на платформу setantasports.com та отримуйте доступ до найкращих перегонів планети. А з промокодом NEWS24 отримуйте знижку 30%.