Результати UFC Fight Night
2023 Jul 02, 14:23 ПП

В ніч на 2 липня в Лас-Вегасі відбувся MMA-вечір UFC Fight Night. У головному поєдинку Шейн Стрікленд переміг Абуса Магомедова.

Шейн Стрікленд – Абус Магомедов

Бій у середній вазі між американцем та вихідцем з країни-терориста, кий представляє Німеччину, розпочався з домінації Магомедова. Дагестанець дуже активно працював ногами з дальньої дистанції, а наприкінці раунду ткнув пальцем в око супернику, через що бій зупинився на 3 хвилини.

А ось на другий раунд сил у Магомедова, схоже, не залишилось. Стрікленд почав атакувати джебами, а німецький росіянин виглядав дуже втомленим. Менш як за хвилину до завершення раунду американець пішов в атаку, ударом відправив Магомедова в нокдаун та добив його.

Після поєдинку Стрікленд, на рахунку якого тепер 27 перемог, заявив про бажання провести титульний бій у середній вазі. Нагадаємо, що на початку повномасштабного вторгнення росії, Стрікленд закликав Україну схилити коліно та стати російською.

Шейн Стрікленд (27-5) – Абус Магомедов (25-5-1) – перемога Стрікленда нокаутом у 2 раунді

Дамір Ісмагулов (24-2) – Грант Доусон (20-1-1) – перемога Доусона одностайним рішенням суддів

Макс Гріффін (19-10) – Майкл Моралес (15-0) – перемога Моралеса одностайним рішенням суддів

Аріане Ліпскі (16-8) – Мелісса Гатто (8-1-2) – перемога Ліпскі роздільним рішенням суддів

Ісмаель Бонфім (19-4) – Бенуа Сен-Дені (11-1) – перемога Сен-Дені сабмішеном у першому раунді

Бруно Феррейра (10-1) – Нурсултан Рузібоєв (35-8-2) – перемога Рузібоєва нокаутом у першому раунді.

Вже наступного тижня, в ніч на 9 червня, відбудеться номерний MMA-вечір UFC 290. У головному бою Алекс Волкановскі зійдеться з Яіром Родрігесом за чемпіонський пояс у легкій вазі. У прямому етері UFC 290 можна буде переглянути на OTT-платформі Setanta Sports.