Зінченко забив дебютний гол за “Арсенал”

Український захисник “Арсенала” Олександр Зінченко відзначився голом у матчі 24 туру АПЛ проти “Астон Вілли”.

Українець вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на полі всі 96 хвилин. На 61 хвилині Зінченко пробив з лінії штрафного майданчика у кут воріт та зробив рахунок 2:2.

Це дебютний гол Олександра за “Арсенал”. Зінченко приєднався до “канонірів” влітку 2022 року і за цей час провів 20 матчів. Також це перший гол Олександра в АПЛ, для цього йому знадобилось 92 матчі.

У підсумку “Арсенал” здобув вольову перемогу з рахунком 4:2. У доданий час м’яч у ворота “Астон Вілли” влетів від спини Мартінеса після дальнього удару Жоржиньо, а вже на 90+8-ій Мартінеллі зробив рахунок 4:2.