Збірна України вийшла на Євро-2024!

Збірна України вийшла на Євро-2024

Збірна України у фіналі плей-оф відбору на Євро-2024 перемогла Ісландію з рахунком 2:1.

Перебіг матчу Україна – Ісландія

Збірна України почала поєдинок активно, попри це пропустила першою. На 30 хвилині гри головна зброя ісландців Гудмундссон перед штрафним майданчиком поклав на газон Маліновського, качнув Бражка та з неробочої лівої ноги поклав м’яч у кут воріт.

Наші відповіли вже у другому таймі. На 54 хвилині Судаков видав круту передачу через все поле на Циганкова, той змістився в центр та пробив у дальній кут, зрівнявши рахунок. А на 84 хвилині Судаков вже асистував на Мудрика. Михайло з аналогічної Циганкову позиції пробив у той же кут та приніс Україні перемогу.

Аналіз матчу Україна – Ісландія

Закрита структура Ісландії

Тренер збірної Ісландії, схоже, піддивився конспекти боснійців, адже його команда грала у щось дуже схоже. Чисельний захист з 5 оборонцями, намагання пресингувати на своїй половині поля, ситуативні виходи в атаку значною кількістю гравців.

Але і збірна України вже була до цього більш підготовленою. В першу чергу варто відзначити високі позиції флангових захисників, в той час, як в трійку до центральних оборонців опускався Бражко. А ось вінгери грали ближче до центру.

Але це працювало лише на половину. Розрізні передачі на Миколенка проходили досить часто, але через насичену оборону суперника подальші загострення були вкрай рідкими. Доводилось застосовувати навіси, але ісландці дуже високі та майже завжди знімали верхові м’ячі.

Ефект Судакова

У другому таймі ми ще більше закрили суперника біля власних воріт та вдало контролювали м’яч з намаганням загострювати. Але гол прийшов, на диво, після контратаки. Тут допоміг геній Судакова, який протягом матчу видав не одну круту передачу. Його пас через все поле відрізав більшість гравців Ісландії, а з іншими розібрався вже Циганков.

Загалом Судаков був найкращим на полі в нашій команді. Навіть попри 2 асисти, його гра була тонкою, а зарядженість дуже високою. Показовим був момент у другому таймі, коли Георгій намагався розігнати ще одну контратаку, видавав круту передачу на хід Мудрику, але через зарядженість зробив це занадто сильно. Але все ж в більшості випадків проникаючі паси все ж знаходили адресатів.

Вдала заміна

Ще одним визначальним фактором нашої перемоги став вихід на поле Олександра Зінченка. Його бліда гра у матчі з боснійцями нівелювалась цим матчем. З виходом гравця “Арсенала” гра в центрі поля збірної стала більш спокійною та впевненою. І так хороший контроль вийшов на новий рівень, а гострі передачі став видавати не лише Судаков.

Плей-оф відбору на Євро-2024. Фінал

Україна – Ісландія – 2:1
Голи: Циганков, 54, Мудрик, 84 – Гудмундссон, 30

Оформлюйте підписку на Setanta Sports лише за 109 гривень на місяць та отримайте доступ до великої кількості спортивних трансляцій: АПЛ, Бундесліга, НБА, Формула 1, УПЛ, WTA, ATP, UFC та багатьох інших турнірів.