Чемпіонат світу U20. Уругвай та Італія зіграють у фіналі

Італія та Уругвай зіграють у фіналі

Молодіжний чемпіонат світу U20 дійшов до вирішальних стадій. 8 червня відбулись півфінальні поєдинки Уругвай U20 – Ізраїль U20 та Італія U20 – Південна Корея U20.

Уругвай U20 – Ізраїль U20

Уругвай був фаворитом цього протистояння та діяв з позиції сили. Хоча потрібно віддати належне Ізраїлю – команда добре оборонялась та у першому таймі майже не дала супернику створити небезпечних моментів.

Проте вже у другому таймі стало зрозуміло, що гол латиноамериканців назріває. Дуарте кілька разів пробивав з небезпечних позицій та на початку другої 45-хвилинки влучив у стійку. А на 61 хвилині Дуарте опинився на добиванні після чергової стійки та забив єдиний гол у матчі.

Італія U20 – Південна Корея U20

Південна Корея, яка 4 роки тому поступилась у фіналі чемпіонату світу U20 Україні, зустрілась з Італією, яка на минулому турнірі програла Україні у півфіналі. Італійці були фаворитами цієї зустрічі і швидко вийшли вперед. На 14 хвилині Касадеї красивим ударом в дотик у дев’ятку відкрив рахунок у зустрічі.

Південна Корея відігралась вже через 9 хвилин, заробивши пенальті. 11-метровий впевнено реалізував Лі Сінь-Вон. Італійці тиснули у другому таймі, але вирішальний гол забили лише наприкінці матчу. На 86 хвилині Пафунді чудово пробив зі штрафного – без шансів для голкіпера.

Чемпіонат світу U20, півфінал

08.06.2023

Уругвай U20 – Ізраїль U20 – 1:0
Гол: Дуарте, 61

Італія U20 – Південна Корея U20 – 2:1
Голи: Касадеї, 14, Пафунді, 86 – Лі, 23

Таким чином у фіналі чемпіонату світу U20 зіграють Уругвай та Італія. Цей матч відбудеться в ніч на 12 червня о 00:00. Поєдинок за третє місце між Південною Кореєю та Ізраїлем розпочнеться 11 червня о 20:30.

Для всіх користувачів Setanta Sports зараз діє акційна пропозиція. Використайте промокод BACK777 і отримайте річну підписку за 777 грн! Розпочніть літо з топовими подіями на setantasports.com.