Виліт “Айнтрахта” і “Бетіса” та інші результати Ліги конференцій

Айнтрахт вилетів з Ліги конференцій

В четвер, 22 лютого, пройшли матчі-відповіді 1/16 фіналу Ліги конференці. Не обійшлося без сюрпризів у вигляді вильоту представників топ-чемпіонатів. Всі результати Ліги конференцій в огляді Setanta Sports.

Ігровий день у Лізі конференцій вийшов багатим на сенсації. Перш за все мова про несподівані вильоти “Айнтрахта” і “Бетіса”, які мали потенціал дійти щонайменше до півфіналу турніру.

Франкфуртці у рівній боротьбі поступилися минулорічній сенсації ЛЄ – бельгійському “Юніону”. Після “нульового” першого тайму “Айнтрахт” пропустив контратаку на старті другого, потім отримав ще один мʼяч після стандарту і попрощався з ЛК.

У “Бетіса” була дещо інша ситуація. Команда Мануеля Пеллегріні змушена була йти вперед у Загребі через поразку в домашньому матчі. І ще до кінця першого тайму севільці змогли виправити своє становище – Бакамбу ефектно пʼятою замкнув простріл Руїбаля з правого флангу. Та після перерви вже “Динамо” забило свій мʼяч і повністю засушило гру. В підсумку, 1:1 і далі йдуть хорвати.

Знову не обійшовся без пригод “Аякс”. Якщо минулого тижня амстердамці у компенсований час відігралися з 0:2, то цього разу самі втратили перемогу за 10 хвилин до фінального свистка. Втім в екстра-таймі шедевральний постріл Кеннета Тейлора все ж приніс “Аяксу” загальну перемогу над “Буде/Глімтом”.

Серед інших матчів відзначимо зустріч у Варшаві, де “Легія” приймала “Мольде”. З інтригою тут не склалося (норвежці вели 2:0 вже на 20-й хвилині), а от обгортка вийшла яскравою. Нагадаємо, УЕФА закрив фанатські сектори польської команди, на що вболівальники знайшли ефектну відповідь:

Результати Ліги конференцій. Раунд плей-оф (1/16 фіналу)

22.02.2024

“Айнтрахт” – “Юніон” – 1:2 (перший матч – 2:2)
Голи: Діна, 87 – Пуертас, 47, Екерт, 80

“Динамо” (Загреб) – “Бетіс” – 1:1 (перший матч – 1:0)
Голи: Канеко, 59 – Бакамбу, 38

“Буде/Глімт” – “Аякс” – 1:2 (перший матч – 2:2)
Голи: Берг, 83 – Бергейс, 34, Тейлор, 114
Вилучення: Гренбек, 66 (“Буде/Глімт”) – Шутало, 48 (“Аякс”)

“Легія” – “Мольде” – 0:3 (перший матч – 2:3)
Голи: Гульбрандсен, 2, 67, Гестад, 20

“Лудогорець” – “Серветт” – 0:1 (перший матч – 0:0)
Гол: Конья, 6

“Слован” – “Штурм” – 0:1 (перший матч – 1:4)
Гол: Бірет, 52
Вилучення: Блекман, 90+2 (“Слован”)

“Ференцварош” – “Олімпіакос” – 0:1 (перший матч – 0:1)
Гол: Ель-Каабі, 45 (п)

“Гент” – “Маккабі” (Хайфа) – 1:1 (перший матч – 0:1)
Голи: Сек, 69 (аг) – Пʼєрро, 4
Вилучення: Сундгрен, 72 (“Маккабі”)

Вже сьогодні учасники 1/8 фіналу Ліги конференцій дізнаються імена своїх наступних суперників. Жеребкування традиційно пройде у швейцарському Ньоні о 14:00 за Києвом.

На цій стадії до переможців раунду плей-оф приєднаються команди, що виграли свої групи ЛК: