Ворскла - Діла. Огляд матчу
2023 Jul 28, 00:36 ДП
1 хвилин читання

Матч “Ворскла” – “Діла” приніс Україні першу перемогу на старті нового євросезону. Полтавці змогли переломити хід невдалого поєдинку і заробити перевагу перед матчем-відповіддю (2:1).

До перерви  цікавого на полі було мало. “Ворскла” віддала м’яч супернику і дозволяла гравцям “Діли” комбінувати в районі центральної лінії. На більше креативу у гостей не вистачало, а самі полтавці не могли доводити свої контратаки до акцентованих ударів.

Після перерви футбол став більш цікавим. Грузини вийшли на поле націленими на ворота і створили кілька гострих епізодів, один з яких реалізував український форвард Микола Ковталюк. “Діла” скористалася провалом на лівому фланзі оборони “Ворскли”, а Ковталюку залишалося в один дотик замкнути простріл. Микола став лише п’ятим українцем, який забивав у єврокубках клубу зі своєї батьківщини.

На відміну від “Дніпра-1”, “Ворскла” зуміла оговтатись від цього нокдауну. Полтавці встигли не тільки відігратись, а й вирвати перемогу. Команда Віктора Скрипника одразу затиснула суперника біля його воріт і вже за 15 хвилин заслужено зрівняла рахунок. Феліпе Родрігес скористався передачею Руслана Степанюка, втік від захисників і елегантно прокинув м’яч повз голкіпера.

Вирішальний гол вже у компенсований час забив Ібрагім Кане. Коли здавалось, що чергова атака “Ворскли” захлинулася, малієць зіграв на підбиранні на лінії штрафного майданчика і поклав м’яч у дальній кут.

Ліга конференцій. Другий кваліфікаційний раунд

27.07.2023

“Ворскла” (Україна) – “Діла” (Грузія) – 2:1
Голи: Феліпе, 73, Кане, 90+3 – Ковталюк, 57

Матч-відповідь “Діла” – “Ворскла” пройде в Грузії 3 серпня. Переможець цієї пари в наступному раунді зустрінеться з сильнишим із дуету АПОЕЛ (Кіпр) – “Войводіна” (Сербія). Перший матч між цими командами завершився перемогою кіпріотів 2:1.