Україна U21 перемога Англію U21
2023 Oct 17, 16:41 ПП

У матчі першого туру кваліфікації на Євро-2025 Україна U21 перемогла однолітків з Англії з рахунком 3:2.

Україна U21 – Англія U21

Підопічні Унаї Мельгоси були явним аутсайдером у матчі проти фаворита групи кваліфікації, проте розпочала поєдинок досить активно. Ближче до середини першого тайму Англія перехопила ініціативу та почала створювати моменти, але двічі відзначилась саме Україна.

Спершу на 31 хвилині Назарій Волошин на лівому куту штрафного майданчику замкнув передачу з флангу від Брагару. А за 12 хвилин Олег Очередько наважився на прямий удар зі штрафного з гострого кута. Вийшло у стилі праймового Малиновського – Траффорд не очікував та пропустив у дальню дев’ятку.

У другому таймі Україна продовжила оборонятись зрідка вибігаючи у контратаки. На 67 хвилині Мадуеке ударом з кута штрафного вдалось відіграти один м’яч. А вже на останніх хвилинах основного часу Крессвелл зрівняв рахунок. Здавалось, що перемога втрачена. Проте вже на 90+4 хвилині Україна U21 провела чудову контратаку, яка завершилась точним ударом Квасниці у дальній кут воріт.

Євро-2025 U21. Кваліфікація

17.10.2023

Україна U21 – Англія U21 – 3:2
Голи: Волошин, 31, Очеретько, 43, Квасниця, 90+4 – Мадуеке, 67, Крессвелл, 89.

Наступний матч молодіжна збірна України проведе за місяць, 17 листопада, вдома гратиме проти однолітків з Люксембургу.

Турнірна таблиця відбору на Євро-2025 U21

Після трьох зіграних матчів Україна U21 одноосібно очолила турнірну таблицю групи F відбору на молодіжний чемпіонат Європи 2025 року з максимальним результатом.